Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:siema:Pany potrzebował bym podstawek na kubki może miał by ktos na zbyciu:grin:

Przed Czy polift?

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ogólnie FATBOOY ma kabel od Vaga,żeby podłaczyć i zczytać czy nie ma błędów ? Bo dużo mi palli i chciałem sprawdzić czy nie wywala mu sondy przypadkiem . :decayed:

Opublikowano
Ogólnie FATBOOY ma kabel od Vaga,żeby podłaczyć i zczytać czy nie ma błędów ? Bo dużo mi palli i chciałem sprawdzić czy nie wywala mu sondy przypadkiem . :decayed:

dużo tzn ile ?

Opublikowano

Ma kabel możesz wpaść zczytamy

---------- Post dopisany at 07:21 ---------- Poprzedni post napisany at 07:20 ----------

To nie dizel musi palić :D

Opublikowano
Ma kabel możesz wpaść zczytamy

---------- Post dopisany at 07:21 ---------- Poprzedni post napisany at 07:20 ----------

To nie dizel musi palić :D

:polew:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi: zbóje :grin:
Opublikowano
:siema:Pany potrzebował bym podstawek na kubki może miał by ktos na zbyciu:grin:

Przed Czy polift?

Przedlift :wink:

Opublikowano
:siema:Pany potrzebował bym podstawek na kubki może miał by ktos na zbyciu:grin:

Przed Czy polift?

Przedlift :wink:

Coś pewno bedzie miał Areczek :wink:

Opublikowano
  • Autor
:siema:Pany potrzebował bym podstawek na kubki może miał by ktos na zbyciu:grin:

Przed Czy polift?

Przedlift :wink:

mam takie coś po regeneracji

Opublikowano
:siema:Pany potrzebował bym podstawek na kubki może miał by ktos na zbyciu:grin:

Przed Czy polift?

Przedlift :wink:

mam takie coś po regeneracji

Ile cenisz?

Opublikowano
  • Autor
:siema:Pany potrzebował bym podstawek na kubki może miał by ktos na zbyciu:grin:

Przed Czy polift?

Przedlift :wink:

mam takie coś po regeneracji

Ile cenisz?

pw

Opublikowano
Ogólnie FATBOOY ma kabel od Vaga,żeby podłaczyć i zczytać czy nie ma błędów ? Bo dużo mi palli i chciałem sprawdzić czy nie wywala mu sondy przypadkiem . :decayed:

dużo tzn ile ?

Jak zatankuje za 100 zł to przejadę w mieście ze 100 Km w trasie więcej..

Ps. Fatboy500 myślałem bardziej,żeby w niedziele spot ogarnąć gdzieś to może byśmy zczytali czy nie ma błędów. :wink:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

Swoją drogą może ogarniemy coś w Niedzielę w godzinach dla was dogodnych ?? Nie koniecznie pod ferio :grin:

Opublikowano

to wychodzi Ci spalanie ok 18L na 100km, zależy jak jeździsz autem ale 15L w miescie jest osiągalne butujesz? Ciekawe co wyjdzie na VAG ale w tym silniku to może być albo jakiś czujnik tem, albo .... lambdy :D

bo lpg nie masz to ci sie nic nie rozleguluje. 2.6 prosty silnik o nim i o gazie mogę Ci poemat pisać :grin:

Opublikowano
  • Autor
to wychodzi Ci spalanie ok 18L na 100km, zależy jak jeździsz autem ale 15L w miescie jest osiągalne butujesz? Ciekawe co wyjdzie na VAG ale w tym silniku to może być albo jakiś czujnik tem, albo .... lambdy :D

bo lpg nie masz to ci sie nic nie rozleguluje. 2.6 prosty silnik o nim i o gazie mogę Ci poemat pisać :grin:

Dariusz napisz książkę o 2.6 :decayed:

Opublikowano

a co wy na to żeby jakiś spoty w ślesinie zrobić ?

Opublikowano
  • Autor
a co wy na to żeby jakiś spoty w ślesinie zrobić ?

pytanie gdzie :eusathink:

Opublikowano

jestem za :)

Opublikowano

chyba przy ośrodku nad jeziorem

Opublikowano

Dobry pomysł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.