Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

Nie radio w samochodzie się liczy tylko basior i głośniki, no nie Panie Michał ?:grin::grin:

Bumm trtrrtrr tssss i grające ramki. Jest moc. :polew:

Jest jedna zasada ja sobie muzyke i sprzet wybieram a reszta niech sie nie wpierdala amen:hi:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No a ori płyty jak czyta?

Niestety nie czyta oryginałów ani trochę lepiej niż płytek Sony

Na drodze sygnału radiowego znajduje się jeszcze takie ustrojstwo:

20140310_181945_zps3a001d03.jpg

Ale na co tam tych kabli tyle to ja nie mam pojęcia

Opublikowano
:hi:

Nie radio w samochodzie się liczy tylko basior i głośniki, no nie Panie Michał ?:grin::grin:

Bumm trtrrtrr tssss i grające ramki. Jest moc. :polew:

Jest jedna zasada ja sobie muzyke i sprzet wybieram a reszta niech sie nie wpierdala amen:hi:

ale klapa ładnie pracuje musisz przyznać:decayed::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano
:hi:

Nie radio w samochodzie się liczy tylko basior i głośniki, no nie Panie Michał ?:grin::grin:

Bumm trtrrtrr tssss i grające ramki. Jest moc. :polew:

Jest jedna zasada ja sobie muzyke i sprzet wybieram a reszta niech sie nie wpierdala amen:hi:

ale klapa ładnie pracuje musisz przyznać:decayed::banan::banan::banan::banan:

Delikatnieee :whistling::grin:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
Opublikowano

Co do tego resetowania pamięci. To mam ten sam problem. Kasuje mi pamięć i po odpalaniu wszystko muszę włączać od nowa.. U Ciebie było to samo ? Zamieniłeś te kabelki i jest ok ? Powtórzcie jaki z jakim podmienić.

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

No to dobrze :hi:

---------- Post dopisany at 07:35 ---------- Poprzedni post napisany at 07:32 ----------

Co do tego resetowania pamięci. To mam ten sam problem. Kasuje mi pamięć i po odpalaniu wszystko muszę włączać od nowa.. U Ciebie było to samo ? Zamieniłeś te kabelki i jest ok ? Powtórzcie jaki z jakim podmienić.

Zmień radio na SAFARI bedzie dobrze :thumbup1::grin:

---------- Post dopisany at 07:40 ---------- Poprzedni post napisany at 07:35 ----------

Elo PANOWIE :hi:

Opublikowano
:hi::hi::hi:
Opublikowano

BlackCool sprężyny założone ?? :kox:

Opublikowano

O springi ktoś zapodal?:)

Opublikowano

Dawidek brał ode mnie :D

PANOWIE małe doradzenie potrzebne PROGI OMEGA B czy C ???? :whistling:

Opublikowano

Chiba B

Opublikowano

B :whistling:

3982680644.jpg

C BARDZIEJ MI PODCHODZĄ DO SPASOWANIA :naughty:

4005892320.jpg

Teraz nie wiem co tu robić :facepalm::kwasny:

Opublikowano

Do spamowania tylko C.

Opublikowano

Kowi jeszcze doradził że z laminatu tez dobrze zgrywają jak na foto u Matiego :wink:

fcfbb63726fe665d7564c40846a5e273.jpg

Opublikowano
  • Autor

Panowie kto piszę się na spot w niedziele o godz: 16 tradycyjnie myjnia obok ferio:

  1. Arkadiush

Opublikowano

mogę się pokazać :D

Opublikowano
BlackCool sprężyny założone ?? :kox:

Spokojnie springi będą tylko i tak mam do wymiany wahacze więc muszą poczekać do końca miesiąca na założenie. :grin:

---------- Post dopisany at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ----------

Ps: Na spocika oczywiście wpadam, mam nadzieję,że do niedzieli uda mi się posprzątać auto. :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.