Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

Michał ty rezales licznik na fisa? Czy już miałeś z fisem?

Znajomy mi robił ale musze małe poprawki zrobić i z Arkiem sie dogadać jak co to do niego pw pisz :wink:

Spoko bo myślę nad rezaniem na fisa

Rezaj rezaj fis dobra rzecz :wink: teraz wiem jakie mam spalanie na 17 średnia wychodzi 8.4 :decayed:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 294,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

Michał ty rezales licznik na fisa? Czy już miałeś z fisem?

Znajomy mi robił ale musze małe poprawki zrobić i z Arkiem sie dogadać jak co to do niego pw pisz :wink:

Spoko bo myślę nad rezaniem na fisa

Rezaj rezaj fis dobra rzecz :wink: teraz wiem jakie mam spalanie na 17 średnia wychodzi 8.4 :decayed:

Będę to rezal tylko ogarne garaż i auto zewnatrz :)

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

Michał ty rezales licznik na fisa? Czy już miałeś z fisem?

Znajomy mi robił ale musze małe poprawki zrobić i z Arkiem sie dogadać jak co to do niego pw pisz :wink:

Spoko bo myślę nad rezaniem na fisa

Rezaj rezaj fis dobra rzecz :wink: teraz wiem jakie mam spalanie na 17 średnia wychodzi 8.4 :decayed:

Będę to rezal tylko ogarne garaż i auto zewnatrz :)

+2 :thumbup1:

Opublikowano

Rezaj fis piękna rzecz. Ale dzisiaj mega pogoda. Jutro trzeba się wziąść za porządki a aucie w końcu . :decayed:

Opublikowano

Ja juz po porządkach w aucie apc + dressing nielsen a do skory cleaner i krem do skory shiby garage + gruntowne odkurzanie :) jest pięknie na nowym Alu :)

Opublikowano
  • Autor

Melduje się z Bukowiny :hi:

Opublikowano
Melduje się z Bukowiny :hi:

I jak kac męczy :naughty:

Opublikowano

No właśnie jak tam?:) bo sam nie byłeś :)

Opublikowano
  • Autor
Melduje się z Bukowiny :hi:

I jak kac męczy :naughty:

Mega było ;)

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

No właśnie jak tam?:) bo sam nie byłeś :)

Ogień ;) wrzucę foto jakies

Opublikowano
Melduje się z Bukowiny :hi:

I jak kac męczy :naughty:

Mega było ;)

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

No właśnie jak tam?:) bo sam nie byłeś :)

Ogień ;) wrzucę foto jakies

To moze jakiś meldunek na spocie w przyszły weekend ?

Opublikowano
  • Autor
Melduje się z Bukowiny :hi:

I jak kac męczy :naughty:

Mega było ;)

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

No właśnie jak tam?:) bo sam nie byłeś :)

Ogień ;) wrzucę foto jakies

To moze jakiś meldunek na spocie w przyszły weekend ?

oczywiście meldunek tak ale nie przyszły week

Opublikowano

Za 2 tygodnie?

Opublikowano
  • Autor
Za 2 tygodnie?

nom:kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powitać: )

Opublikowano

Za 2 tyg pisze sie :)

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi::hi:

Dzisiaj od rana wpadła alkantara. Piękna pogada czas na rozbiórkę auta.. :whistling:

Opublikowano

Ja dopiero poczułem luksus jak spakowalem skore do auta :) ty jaka ta alkantare kupiłeś?

Opublikowano
Ja dopiero poczułem luksus jak spakowalem skore do auta :) ty jaka ta alkantare kupiłeś?

czerwoną jak Arek :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.