Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A czy można tylko podjechał i pogadać oblukac auta?

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sylwek a czemu by nie ? :)

Opublikowano

Za ogladanie tez trza placic:grin:

Opublikowano
  • Autor

Można podjechać itp ale chyba tylko do 17 tak w tamtym roku było

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ----------

Nie wolno - wiocha.pl absurd 1101520

Coś z naszych okolic beka na maxa:decayed:

Opublikowano

Takim to tylko po służbie wj*bać solidnie trzeba... U mnie wczoraj śmietnik ktoś podpalił to przyjechali i prowadzili dochodzenie lepsze niż po zabójstwie.. :polew:

Opublikowano
:polew::polew::polew:
Opublikowano

Powitać: )

Opublikowano

POWITAĆ PANY :hi:

---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

CAM00513.jpg B E N G :kox:

Opublikowano

No super wygląda na prawdę: ) plusik: )

Opublikowano
POWITAĆ PANY :hi:

---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

http://s30.postimg.org/6dxwss98t/CAM00513.jpg B E N G :kox:

Tutaj patrząc na twoje foto i nie powiększając wygląda jak b6 albo w coupe :decayed:

Pany to jak z tym klubowym grillem. Coś, ktoś, gdzieś. Arek rozruszaj jakoś to bo niedługo to będziemy się na pogrzebach własnych spotykali. :whistling:

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

Arek twoje felunki: :grin: Ogłoszenie - Felgi aluminiowe 18 cali + opony GRATIS

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ----------

Które z tych felg wam się podobają:

1.

971485_215898418561019_900698916_n.jpg

2.

1508583_287220671440382_5114851731896386375_n.jpg

3.

image.jpg

4.

1385026_287715248057591_5768427053160933385_n.jpg

Wszystkie w fajnie wyglądają... Kolor: Albo Srebrny,Biały,Pomarańczowy,Błękitny lub jakiś ciemny.

Opublikowano

4 moje wiec odpada:polew:

Opublikowano

befol to Ty jechałeś dziś ok 19 z Kłodawy w stronę Przedcza? :P

A tak w ogóle to :hi: wszystkim

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
POWITAĆ PANY :hi:

---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

http://s30.postimg.org/6dxwss98t/CAM00513.jpg B E N G :kox:

Tutaj patrząc na twoje foto i nie powiększając wygląda jak b6 albo w coupe :decayed:

Pany to jak z tym klubowym grillem. Coś, ktoś, gdzieś. Arek rozruszaj jakoś to bo niedługo to będziemy się na pogrzebach własnych spotykali. :whistling:

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

Arek twoje felunki: :grin: Ogłoszenie - Felgi aluminiowe 18 cali + opony GRATIS

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ----------

Które z tych felg wam się podobają:

1.

http://s29.postimg.org/mp2pdsxhv/971485_215898418561019_900698916_n.jpg

2.

http://s27.postimg.org/ky0ua30db/1508583_287220671440382_5114851731896386375_n.jpg

3.

http://s14.postimg.org/rqo0upo7x/image.jpg

4.

http://s30.postimg.org/qey8zzg0d/1385026_287715248057591_5768427053160933385_n.jpg

Wszystkie w fajnie wyglądają... Kolor: Albo Srebrny,Biały,Pomarańczowy,Błękitny lub jakiś ciemny.

1,2 lub 3 bo 4 jest średnia.

Tylko srebro lub gunmetal/grafit wg mnie

Opublikowano

Nieźle odjebali ci niebiescy.

Opublikowano
Nieźle odjebali ci niebiescy.

o tego nie widziałem, dopiero teraz oglądam..

ja pier**le brak słów co za patałachy masakra...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.