Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
takie coś :naughty:

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

Łysy za wiela masz takie coś :wink:

- Taśma polift,

- redukcja wieloklinu

- kostka od poduch polift w taśmę żółta,

- obudowa kolumny kierowniczej polift

:hi:

taśma + kostka 40zł

redukcji nie mam

obudowy muszę sprawdzić jakie zostały

Ok ok sprawdz :wink:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

Michu bierz będą Ci pasować :kox:

Felgi RH ZW1 5x112 17"8 cali ranty w polerce cena do neg wysyłka grati Śmigiel

99057269_5_644x461_felgi-rh-zw1-5-112-178-cali-ranty-w-polerce-cena-do-neg-wysylka-grati-wielkopolskie_rev002.jpg

Opublikowano
Jakie tam et? Kapiec duży, nie trze o sprężyne albo o amor?

Tapnięte z iphona

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

A ja zaparkowałem lajtowy dystans 5mm na tył i ładnie wyglada i da sie jeździć w 4 osoby :)

Tapnięte z iphona

Et nie pamiętam teraz a nie mam jak sprawdzić. Co do opon to przód przyszedł 225/40 a tył 245/40 na początku po założeniu tarło strasznie głośno,że kolega słyszał jadąc za mną i ja też. Ale dzisiaj rano jak pojechałem do pracy do cudownie się uzdrowił sam i przestało trzeć. Myślę o tym,że wpakuję na przód i tył 225/40 balon i do tego polakieruje je w białą perłę coś ale to:

45162_0.jpg

Opublikowano

Typ zszedl z ceny na wezsze mam wymieniac jak mam 8,5 cala szeroki

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie warto 100 zl z przesyłka

4291741621.jpg

Opublikowano
Panowie warto 100 zl z przesyłka

http://s11.postimg.org/m4lh92c6n/4291741621.jpg

do quattro a ktoś znaczek oderwał :whistling:

Bez znaczka są i tak mysle czym by to mogło sie zaślepic;)

:)

Opublikowano
  • Autor
Panowie warto 100 zl z przesyłka

http://s11.postimg.org/m4lh92c6n/4291741621.jpg

do quattro a ktoś znaczek oderwał :whistling:

Bez znaczka są i tak mysle czym by to mogło sie zaślepic;)

:)

niczym bo widać będzie:thumbdown:

Opublikowano
Panowie warto 100 zl z przesyłka

http://s11.postimg.org/m4lh92c6n/4291741621.jpg

do quattro a ktoś znaczek oderwał :whistling:

Bez znaczka są i tak mysle czym by to mogło sie zaślepic;)

:)

najlepiej znaczkiem kłatro:decayed:

Opublikowano
Panowie warto 100 zl z przesyłka

http://s11.postimg.org/m4lh92c6n/4291741621.jpg

do quattro a ktoś znaczek oderwał :whistling:

Bez znaczka są i tak mysle czym by to mogło sie zaślepic;)

:)

niczym bo widać będzie:thumbdown:

to lipa odpuszczam :wink:

Opublikowano
  • Autor
Panowie warto 100 zl z przesyłka

http://s11.postimg.org/m4lh92c6n/4291741621.jpg

do quattro a ktoś znaczek oderwał :whistling:

Bez znaczka są i tak mysle czym by to mogło sie zaślepic;)

:)

niczym bo widać będzie:thumbdown:

to lipa odpuszczam :wink:

a po uj Ci dekory skoro masz w alkantarze ?

Opublikowano

alkantara sie przezarła juz nie modna :decayed:

Opublikowano
alkantara sie przezarła juz nie modna :decayed:

Dokładnie :grin:

Opublikowano

Ale nie pakij quattro do fwd. Lepiej sobie zrób Hydrografike.

Tapnięte z iphona

Opublikowano
  • Autor
Ale nie pakij quattro do fwd. Lepiej sobie zrób Hydrografike.

Tapnięte z iphona

czorny sprzedaje takie dekory chyba

Opublikowano
Ale nie pakij quattro do fwd. Lepiej sobie zrób Hydrografike.

Tapnięte z iphona

czorny sprzedaje takie dekory chyba

500 zł prawie :doh: jak miałbym dać za tyle to wolałbym dołożyć i skóre kupić :wink:

Opublikowano

No Czorny ma ori s4 dekory i ori grill rs4.

Tapnięte z iphona

Opublikowano
  • Autor
Ale nie pakij quattro do fwd. Lepiej sobie zrób Hydrografike.

Tapnięte z iphona

czorny sprzedaje takie dekory chyba

500 zł prawie :doh: jak miałbym dać za tyle to wolałbym dołożyć i skóre kupić :wink:

ale masz +10 do respektu :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.