Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie poliftowe boczki, aktualnie po woli podłączam lampki drzwi, prowadzę kable od krańcówek drzwi pod FISa, oraz do diod sygnalizujących uzbrojenie alarmu w drzwiach :decayed:

Jak już poprowadzisz to daj znać jak to robiłeś bo planuję kupić czerwone od polifta i zamontować w boczek od przedlifta. Interesuje mnie jak to siedzi od tyłu jakiś zaczep klejone itd ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poliftowe boczki, aktualnie po woli podłączam lampki drzwi, prowadzę kable od krańcówek drzwi pod FISa, oraz do diod sygnalizujących uzbrojenie alarmu w drzwiach :decayed:

Jak już poprowadzisz to daj znać jak to robiłeś bo planuję kupić czerwone od polifta i zamontować w boczek od przedlifta. Interesuje mnie jak to siedzi od tyłu jakiś zaczep klejone itd ??[/QUOTE]

---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ----------

w warsztacie jest temat poszukaj sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poliftowe boczki, aktualnie po woli podłączam lampki drzwi, prowadzę kable od krańcówek drzwi pod FISa, oraz do diod sygnalizujących uzbrojenie alarmu w drzwiach :decayed:

Jak już poprowadzisz to daj znać jak to robiłeś bo planuję kupić czerwone od polifta i zamontować w boczek od przedlifta. Interesuje mnie jak to siedzi od tyłu jakiś zaczep klejone itd ??

Lampki są wciskane z zatrzaskami czy jak to zwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty tyczke trzymasz:grin:

dostaniesz tyczką w kapelusza :D chociaż tobie do cinkola kapelutek pasuje jak ulał (bez urazy):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty tyczke trzymasz:grin:

dostaniesz tyczką w kapelusza :D chociaż tobie do cinkola kapelutek pasuje jak ulał (bez urazy):decayed:

A mam mam kapelutek z dzikiego zachodu:grin:

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

Panowie mam smutna wiadomosc:polew: kolega polo tv juz nas opuscil na rzecz łopla niestety :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nie będziesz żałował tego "likłi moli "

Foty u mnie w wątku dodane, można coś komentować :)

Na dniach będę jeszcze coś robił - przód w dół jak dojdzie gwint na przód inny a swój KW będę remontował :wink: na przodzie będzie coś ale ta-technix.

Jak się na tym michu jeździ? a i wpadnę po klucze :naughty::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie " Czujnik położenia Wału prawdopodobnie do wymiany" Jutro kurier powinien w końcu dostarczyć felgi i mała przymiarka potem malowanie. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusz jest spoko przetrwał zimę a co dalej zobaczymy :wink:

Wpadaj wpadaj :banan:

Czujnik położenia wału to z 200 zł musisz liczyc :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nic w środku nie modzę tylko z zewnątrz taki UP wpada :whistling:

http://s2.postimg.org/3m3uqxrgl/4320145099.jpg

Ja widziałem,że Tobie coś wysłać to kupisz wszystko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...