Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś zastrzeżenia co do paliw z Orlenu?

Pytam, bo z racji tego, że mieszkam w Kłodawie tankuję wyłącznie na Orlenie. Będąc w trasie również.

Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić to zużycie ON ~7,5l/100 na komputerze (w rzeczywistości może troszkę mniej, ale na pewno nie mniej niż 7, i tak sporo) ale to chyba bardziej kwestia silnika AJM niż samego paliwa.

Też tankuję wyłącznie vervę na Orlenie w Kłodawie i nic złego się nie dzieje... A spalanie zależne od nogi :decayed:

Ty odwiedzisz nas kiedyś? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niedaleko mnie

Wypadek na autostradzie A2

tata 10 km jechał 1,5 h bo takie korki są a policja stoi i nawet ruchem nie kieruje :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkadiush

Odwiedzę odwiedzę :wink: muszę w końcu ruszyć tyłek i przyjechać na spota... Choć ostatnio taki zapie..ol że nie pamiętam już kiedy myłem swojego klekota :facepalm: ale myślę że się ogarnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Prezesy co do tankowania na orlenie tez nie mam przekonania chociaz tankuje na bliskiej to ruznica w spalaniu jest delikatnie czuć:wink: a jak nie to mieszac nitrometan+pb 95+mixol s efekt gwarantowany ale tylko na krótką mete hah:grin: a tak ogólnie podziekowac za spota:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 18tego do końca miesiąca mam urlop więc mam nadzieje że wreszcie zjawię się na jakiegoś spota :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poliftowe boczki, aktualnie po woli podłączam lampki drzwi, prowadzę kable od krańcówek drzwi pod FISa, oraz do diod sygnalizujących uzbrojenie alarmu w drzwiach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę coś jutro :wink:

Ok ok Prezes :wink:

---------- Post dopisany at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:17 ----------

Powitać Panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...