Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elegancko :hi:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:git: super to wygląda :wink:
Opublikowano

Skórę bym zgarnął :slina: ale inne wydatki :facepalm:

Opublikowano

A u mnie za tydzień wpadnie tempomat :decayed: Maneta już jest, instalacja przyszykowana, schematy opanowane. Trzeba tylko podłączyć, ale w Poznaniu raczej tego nie ogarnę. Za tydzień urlop więc będę działał.

Opublikowano

Rafał masz może

od ADR napinacz hydrauliczny ??

Opublikowano
Rafał masz może

od ADR napinacz hydrauliczny ??

Nie, poszedł razem z całym silnikiem.

Opublikowano

Ehhh szkoda ;)

Opublikowano

Panowie a mam pytanie odnośnie oleju do wymiany zostało mi około 3tyśie do wymiany a mam zamiar jechać nad może: ) i pytanie zrobić to teraz czy po powrocie?

Opublikowano

A ile masz nad morze? 300 km w jedną stronę? Jak to mówią: nadgorliwość gorsza od faszyzmu :decayed:

Opublikowano

Arek super wyszlo widze ze wycieczka do Kaja poplaca :)

Jak opanowales temat poziomu paliwa?

Jak ktos chce profi korekte to za 500zl u detailingowca z woskiem itp.

Opublikowano
  • Autor
Arek super wyszlo widze ze wycieczka do Kaja poplaca :)

Jak opanowales temat poziomu paliwa?

Jak ktos chce profi korekte to za 500zl u detailingowca z woskiem itp.

paliwo aku i temp. wody bangla że hej natomiast temp. oleju to michę trzeba zmieniać niestety :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

Panowie a mam pytanie odnośnie oleju do wymiany zostało mi około 3tyśie do wymiany a mam zamiar jechać nad może: ) i pytanie zrobić to teraz czy po powrocie?

ja bym poleciał bo nad morze blisko masz także spokojnie jak przekroczysz lekko to nic się nie stanie :wink:

Opublikowano

Ale w a6 odwrotnie niby pokazuje?

A co ile zmieniasz olej?

Opublikowano
  • Autor
Ale w a6 odwrotnie niby pokazuje?

A co ile zmieniasz olej?

pokazuje prawidłowo :) olej średnio 13-16 tys :wink:

Opublikowano

Ty ok ;) tylko co ile sylwek zmienia ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ty ok ;) tylko co ile sylwek zmienia ? :decayed:

to pisz do kogo kierujesz pytania a nie:grin:

Opublikowano

13-16k trochę dużo. Ja zawsze zmieniam po 10k, tym bardziej jeśli nie wali się tras.

Opublikowano
  • Autor
13-16k trochę dużo. Ja zawsze zmieniam po 10k, tym bardziej jeśli nie wali się tras.

u mnie bardziej trasa powiem szczerze :wink:

Opublikowano
:hi: polerka samemu sie nie opłaca bo trza miec dobre srodki no i siedziec w temacie zeby syfu nie narobic bo o to nie problem :decayed:
Opublikowano

Hologramy kazdyb zrobi Bartek :)

Dobrze Arku po prostu nieporozumieni a wróciłes od kaja?

A co do wymiany oleju to ja robie co 9-10tkm

Tapnięte z iphona

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

I robie trasy:)

Tapnięte z iphona

Opublikowano

Mnie w sumie na dniach czeka wymiana ojeju a za 2 miesiące rozrząd.. Za 480 zł po zniżkach mam rozrząd z pompą wody a olej hmm i tu jest pytanie. Motul czy Valvoline 10w40 .. :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.