Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

a i narodził się problem zawiecha jest tylnia od passata b5 a w a4 jest inna także tył popchnę gdzieś dalej jak wrócą sprężyny, chyba że ktoś ma znajomego co szuka tyłu gwintowanego do passata b5 to w dobrej cenie puszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

klape ci wypchnie jak miskowi :decayed:tylko rejestracje przykręć bo bedzie latać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klape ci wypchnie jak miskowi :decayed:tylko rejestracje przykręć bo bedzie latać :decayed:

:grin:

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

Zeby pukalo sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby ten caliber coś tam robi w tym CA ale szału nie będzie po tych kablach. Może 700w nie ma ale jakoś to powinno grać. Zmień sobie przewód od wzmacniacza do głośnika na grubszy. A i uważaj na złącze cinch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek lubi dobre brzmienie więc i dobry sprzęt musi być. :wink: Ja osobiście wolał bym już zestaw BOSE ale wszystko w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam bose... lepiej kupić i zrobić sobie zestaw odseparowany przód i tył a nie tam żadne bose.

Bose tyle że masz lepsze głośniki i grubsze kable i zestaw musi grać pod wzmakiem ori + radio najlepiej które ma funkcje bose rnse lub z tańszych concert.

A tak masz radio jakie chcesz + dobre głośniki nie 13cm + wzmacniacze, i podobna kasa. Takie jest moje zdanie bo roboty tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

y9umumer.jpg kto mi powie dla czego moje auto stoi czasem tak nisko że wygląda jak na glebie :D tyle że czasem mi to przeszkadza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty żeś te listwy przypasował do drzwi przedlifta?

Michaś to prawdziwy rzeźbiarz ale i tak nic by się nie obyło bez:00030510.jpg:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę gratów wpadło :wink: Kiera i listwy lift :naughty:

http://s13.postimg.org/ktymo4f2b/CAM00755.jpg

czy to aby będzie pasować:eusathink:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

Jak ty żeś te listwy przypasował do drzwi przedlifta?

Michaś to prawdziwy rzeźbiarz ale i tak nic by się nie obyło bez:http://dodomku.pl/images/products/400x400/full/00030510.jpg:grin:

wkręty do nidy robią robote :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...