Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć wszystkim jakiś spocik na weekendzik ? Może wybierzemy się teraz bardziej w Turkowskie strony bądź kolskie ? Może uniejów ?? Większy spocik za 2 tygodnie 5 lub 6 w niedzielę ile osób było by chętnych itd. Bo jeśli standardowo 3-5 to nie ma sensu. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend na wesele jade, jeszcze proszą żebym parę młodą do slubu wiózł także może następny weekend?

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend na wesele jade, jeszcze proszą żebym parę młodą do slubu wiózł także może następny weekend?

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Hehe, ja też na weselicho się wybieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ty jesteś bygus cholerny i tyle Ci powiem ! :D Ja bym pojechał to ty też byś mógł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam nie spieszy, skończę remont i do austri w alpy jade. Wqrwil mnie szwab i zwolnilem sie po 5 latach, w austrii lepsze zarobki i widoki

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Ale wielki plus ze blisko jest do berlina

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Panowie gdzie najlepiej poprowadzić kabel do wzmacniacza w a4 b5 to znaczy przebić się przez ścianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ecu i bokiem pod listwa boczna tylko trzeba uważać by nie połamać i do tylu po kanapę :)

Tapnięte z iphona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co może byś powodem wycia podczas jazdy przy małych prędkościach słyszę tylko głosne wycie z przodu jakby od str opon. Przy wyższych ustępuje. Podjeżdżam pod górkę objaw nie ma jak z górki to już są. Dodam,że wszystkie objawy zaczęły się po założeniu felg 18'. Drugi problem to zaraz po zapaleniu auto gaśnie a nie raz utrzymuje się na obrotach normalnie. Kumpel mechanik powiedział,że prawdopodobnie czujnik położenia wału.. Prawdopodobne ?

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Ślicznota po kąpieli ;)

10351609_665278550220509_7070621150988922857_n.jpg10425041_665278416887189_7895185078076261677_n.jpg10464301_665278343553863_279013044408958308_n.jpg

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

:whistling::whistling::whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...