Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dobrze pójdzie to może i lampy wyrezam za dobrą cene od fafnasy jeśli nie to kolegi wuja ma na sprzedaż bo zostały mu po aucie za 200 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo możliwe ze będę miał na handel gwint do tylu do ośki mts, i możliwe ze mój przód kw albo do remontu małego lub po remoncie :)

Tapnięte z iphona

:hi: jak bedziesz miał gwint na handel to pisz moze sie skusze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...ze 30 minut, trochę zabawy z lutowaniem, a tak to luzik

ogólnie mam kratki z angola, bo zdobyłem po atrakcyjnych pieniążkach, ale wszystko weszło jak trza, nawet środek wsadziłem tak, że się podświetlanie zgadza heh

z tym, że kratki w środku są jedno "przęsełko" niżej i nie wieje idealnie w twarz, ale mi to nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jeśli mam głośniki z tyłu i kiedyś jeszcze grały a teraz gra sam przód to gdzie szukać mam przyczyny ? W kablach od radia czy gdzieś między drzwiami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wsadza sie kratki z eu nawet nie świecących :)

Tapnięte z iphona

wiem wiem, znam temat :)

z tym, że ja środkową wsadziłem odwrotnie, tj. podświetlane kreski mam prawidłowo jak w EU, ale za to mam o jeden ząbek niżej kratki (wsady)...

w sumie i tak nie lubię jak mi wieje w papę, bo i tak klima nagina non stop, więc...olewam

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Mam pytanko. Jeśli mam głośniki z tyłu i kiedyś jeszcze grały a teraz gra sam przód to gdzie szukać mam przyczyny ? W kablach od radia czy gdzieś między drzwiami ?

zacząć od samych głośników, ich instalacji, skończyć na radiu...

w poprzednim radiu miałem tak, że spaliły się dwie końcówki mocy i właśnie tył przestał grać, a same końcówki padały po kolei...heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnimy czasy myślałem by wam przekazać wiadomość na spocie ale dziś wiem że weekend spędze u rodziny więc powiem teraz zostanę ojcem moja żona jest w ciąży :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnimy czasy myślałem by wam przekazać wiadomość na spocie ale dziś wiem że weekend spędze u rodziny więc powiem teraz zostanę ojcem moja żona jest w ciąży :grin:

Moje gratulacje Sylwek ! No to teraz rodzina się powiększy tylko o nas nie zapomnij. :decayed:

Zapraszam do mojego odnowionego wątku z modyfikacjami:

http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/projekt-keteo-in-progress-2014-a-309287/

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

Ps: można i tak ! Audi A4 5950.00 EUR. Wenzenbach - otoMoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnimy czasy myślałem by wam przekazać wiadomość na spocie ale dziś wiem że weekend spędze u rodziny więc powiem teraz zostanę ojcem moja żona jest w ciąży :grin:

Gratki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnimy czasy myślałem by wam przekazać wiadomość na spocie ale dziś wiem że weekend spędze u rodziny więc powiem teraz zostanę ojcem moja żona jest w ciąży :grin:

Gratulacje :wink:

---------- Post dopisany at 06:02 ---------- Poprzedni post napisany at 06:02 ----------

Powitać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6e9e5a6a.jpg

Takie ładne cacko było u mnie ;)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać dzięki wszystkim spokojnie z forum nie uciekam zostaję z wami:)

Avanturnika kupuj teraz :)

A co do kratek uk bo nie podnoszą sie bo trzeba kratki eu wsadzić ja tak mam i jest git. A mówisz ze temat znasz :)

Tapnięte z iphona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...