Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie co myślicie o oleju vavoline max life szczerze piszcie bo mam zamiar kupić go. :hi:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 294 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeśli spełnia normy, jakie producent przewidział do Twojego silnika - lać. oczywiście też tej lepkości, jaką producent przewidział :wink:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:hi: ja w tygodniu "moze" zaczne korekte + dokładki w kolor

:grin:

U mnie tylne lampy poszły w czerwien całe :D

a ja się cały czas zastanawiałem gdzie Ty piszesz, bo w Battalionie tylko się przyjdziesz przywitać :decayed: pokazuj te lampy, bez pikczersa się nie liczy!

Kaju skompletuje tył z nowym wydechem i jeszcze chce koła wysunąć więcej jeszcze to pokaże bo narazie stal na pokładzie bo alusy się malują :whistling:

Edytowane przez Michu B5

Opublikowano

Ciekawe jaki kolor

Opublikowano

:hi: ja w tygodniu "moze" zaczne korekte + dokładki w kolor

:grin:

U mnie tylne lampy poszły w czerwien całe :D

a ja się cały czas zastanawiałem gdzie Ty piszesz, bo w Battalionie tylko się przyjdziesz przywitać :decayed: pokazuj te lampy, bez pikczersa się nie liczy!

Kaju skompletuje tył z nowym wydechem i jeszcze chce koła wysunąć więcej jeszcze to pokaże bo narazie stal na pokładzie bo alusy się malują :whistling:

zdjęcia z "work in progress" też się liczą, pokaż lampy! - ostatnio myślałem o lampach też podobnie ale mi to do niczego nie pasuję więć moje smoked zostaje :)

Opublikowano

ja chciałem kierunki czerwone zrobić folią ale kupiłem czerwone żarówki :)

Opublikowano

:hi: ja juz widziałem Michasia lampy na pokładzie :P

Opublikowano

Panowie po powrocie z pracy wpadł mi mały pomysł i z tarcz zrobiłem dystanse 7.5 mm :kox: i moje zapytanie jest takie na tył wpadnie dystans 10 mm i ten 7.5 i one są bez kołnierza bedzie sie coś dziać z kołami z tyłu np luzowały śruby czy cuś takiego :mysli:

Opublikowano

przyspawaj, powinno być :git:

Opublikowano

To jak zrobiłeś z tarcz to tera dorob sobie pierścień w środek u tokarza bo bedzie bić samo obsadzenie na srubach niestety nie jest dobre.

Ale czekaj ty chcesz dać na tył 10mm + 7,5mm ? Bo tak bez kołnierza to tego nie widze.

Opublikowano

To jak zrobiłeś z tarcz to tera dorob sobie pierścień w środek u tokarza bo bedzie bić samo obsadzenie na srubach niestety nie jest dobre.

Ale czekaj ty chcesz dać na tył 10mm + 7,5mm ? Bo tak bez kołnierza to tego nie widze.

w przodzie mam bez kołnierza 10 mm i lekko bije wiec tylne z kołnierzem chce do przodu i na tył dac bez i tak autem wiecej niz 100 nie jade :grin:

przyspawaj, powinno być :git:

Żeliwa z amelinium nie po spawasz :grin:

Opublikowano

Chcesz się założyć

Opublikowano

:hi: powitać :hi: panowie :hi: Mam pytanie jaki filtr wybrać do oleju ktoś coś poleci :naughty:

Opublikowano

MAAN ja tylko to klade. Ewentualnie cos z Bosch.

Opublikowano

MAAN ja tylko to klade. Ewentualnie cos z Bosch.

Darek też nad tym myślę a vavoline max life brać z dodatkami do gazu czy nie :eusathink:

A jak by filtr KNECHT A dać i olej vavoline DuraBlend 10w40 syntetyk co myślicie o takim zestawie :naughty:

Opublikowano

Filtr knechta jak najbardziej ok a olej najwazniejsze zeby spełnial normy ustalone przez producenta i tyle nie kombinuj

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

f*ck znowu wydatek !!!!! zły zły zły :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.