Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli masz diody to niestety trzeba się pobawić żeby je odpowiednio ustawić. Ja chyba z 5 razy je przestawiałem zanim uzyskałem odpowiedni kąt.

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Klosze z ledami lepsze, ale u mnie szyna canbus wyłączona to wlozylem mocniejsze ledy w postojowe i zamiennik led w klosze rejestracji. Postojowe wyglądają jak dzienne :)

Opublikowano

Do b5 wlasnie z canbusa nie ma nic :-/

Opublikowano

Powitać. :hi:

Opublikowano

Klosze z ledami lepsze, ale u mnie szyna canbus wyłączona to wlozylem mocniejsze ledy w postojowe i zamiennik led w klosze rejestracji. Postojowe wyglądają jak dzienne :)

Seba to teraz koniecznie musimy po świętach wypić jakieś piwko za nowe ledy... :grin:

Opublikowano

Do b5 wlasnie z canbusa nie ma nic :-/

w przedlifcie canbus nie potrzebny bo tam nie ma analizy czy światło spalone :)

Ja zrobiłem tak samo, wyjąłem wszystko z klapy i wyczyściłem w domu chemią, mydłem itp. i LEDy rurkowe chyba na 12 led i po ustawieniu działa.

slo - to szukaj to wezmę, potrzeba mi tylko jarzm.

Opublikowano

Do rejki tez mam LED-Y rurkowe juz ponad 2 lata i wszystko ładnie swieci :D


a teraz czas najwyzszy rozejrzec sie za gazownikiem :grin:

Opublikowano

:hi:

Darek Ty jezdzisz na nakangach ??? powiedz mi jak sie jezdzi ;)

Opublikowano

Powitać. :hi:

Opublikowano

Klosze z ledami lepsze, ale u mnie szyna canbus wyłączona to wlozylem mocniejsze ledy w postojowe i zamiennik led w klosze rejestracji. Postojowe wyglądają jak dzienne :)

Seba to teraz koniecznie musimy po świętach wypić jakieś piwko za nowe ledy... :grin:
może w koncu kiedyś wypijemy ;)

Siema z rana

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Klosze z ledami lepsze, ale u mnie szyna canbus wyłączona to wlozylem mocniejsze ledy w postojowe i zamiennik led w klosze rejestracji. Postojowe wyglądają jak dzienne :)

Seba to teraz koniecznie musimy po świętach wypić jakieś piwko za nowe ledy... :grin:
może w koncu kiedyś wypijemy ;)

Siema z rana

Sądzę,że po nowym roku za nowy rok hahaha :banan:

Opublikowano

Raczej twoje auto sie bedzie opijać :grin:

Opublikowano

Kupiłeś coś? Masz na oku?

Opublikowano

:hi:

Darek Ty jezdzisz na nakangach ??? powiedz mi jak sie jezdzi ;)

Tak jeździłem w lato. I jak chcesz kupic to ns2 tylko to ci moge polecić. Słyszałem ze inne modele juz bie tak udane. A mi te nankangi kleily jak głupie :)

Opublikowano

Panowie pacjent a4 b 5 1.8 20v climatronik auto nie grzeje wymieniona pompa wody płyn klima nabita a auto nie grzeje nawiewu chodzą rurki od nagrzewnicy są obie ciepłe no auto mechanicznie na nic nie cierpi elektryka pod komputerem nie pokazuje błędu a nie grzeje co jest grane?

Opublikowano

:hi:

Darek Ty jezdzisz na nakangach ??? powiedz mi jak sie jezdzi ;)

Tak jeździłem w lato. I jak chcesz kupic to ns2 tylko to ci moge polecić. Słyszałem ze inne modele juz bie tak udane. A mi te nankangi kleily jak głupie :)

Ok dzia mistrzu już zamówione ;)

Opublikowano

Panowie pacjent a4 b 5 1.8 20v climatronik auto nie grzeje wymieniona pompa wody płyn klima nabita a auto nie grzeje nawiewu chodzą rurki od nagrzewnicy są obie ciepłe no auto mechanicznie na nic nie cierpi elektryka pod komputerem nie pokazuje błędu a nie grzeje co jest grane?

zapchana nagrzewnica płukanie albo wymiana

Albo któreś klapki, coś wogóle dmuchać z kratek

Opublikowano

Dyfer i wał z 1.8T jest taki sam jak w 3.0v6 ?

Opublikowano

Rafał nagrzewnica jest nowa w auto włożono z 2tyś i nic nowy termostat nowy filtr klimy całą klime odgrzybiono sprawdzono i chyba tylko klapki zostały lub rezystor nie wiem na co się pokierować co sprawdzić a pewnie konsolę muszę zdemontować? :faceplam:

Ps. Raczej sam będę to robił więc uwagi mile widziane

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.