Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Najlepszego w 2015 Roku dla wszystkich! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:siema: ŁOTRY :grin: Dużooo modzenia zycze w nowym roku MORDECZKI :D

Edytowane przez Michu B5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Życzę wszystkim jeszcze tańszego paliwa i tylu udanych modów o jakich marzycie w nowym 2015 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audica odnalazła swój kąt gdzie będzie modyfikowana. Niestety jest parę rzeczy do poprawek, mianowicie przedni zderzak cały do wymiany + jedna lampa ma ułamane zaczepy no i na tyle lekkie otarcie. Ale wszystko do zrobienie. FWD 1.8T 150KM 2001 rok. Mam nadzieję,że uda mi się w tym roku coś podziałać bo lista jest długa. PS nie sugerować się zdjęciami bo auto jest brudne :)

10912662_890197527677566_1635079949_o.jp10909717_890197164344269_1823953689_o.jp

Edytowane przez KeteO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audica odnalazła swój kąt gdzie będzie modyfikowana. Niestety jest parę rzeczy do poprawek, mianowicie przedni zderzak cały do wymiany + jedna lampa ma ułamane zaczepy no i na tyle lekkie otarcie. Ale wszystko do zrobienie. FWD 1.8T 150KM 2001 rok. Mam nadzieję,że uda mi się w tym roku coś podziałać bo lista jest długa. PS nie sugerować się zdjęciami bo auto jest brudne :)

10912662_890197527677566_1635079949_o.jp10909717_890197164344269_1823953689_o.jp

:banan::banan::banan::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modów jest pełna lista ale niestety zacznę od początku czyli serii. Auto muszę przywrócić do stanu jak z salonu. Więc zderzak do wymiany i popracowanie nad lampą :)


20141230_104955_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę w okolicy to podjadę i zapytam. A gdzie on stacjonuje dokładnie jakiś adres? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc od mostu skrecasz na wojska polskiego i pierwszy duzy żółty budynek po lewej, wjezdzasz w brame na srodku i już zobaczysz kilka aut. Maluje tez ale garazowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę,że bez Q 1.8T ma ograniczenia. Ale i tak wazne,że udało się kupić i to dobry rok, dobry silnik za bdb kasę. Z zewnątrz wymaga poprawek bo zawsze gdzieć coś drapnięte czy porysowane ale jeśli kupię zderzak to za dobrą kasę u kolegi z forum odnowię caly lakier bo by zaczynać mody najpierw lakier musi być igiełką. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to "ograniczenia" ma 1.8T bez Q ? :wink:

Jakieś 250KM.

Myślałem, że macie na myśli serię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chipie na ok 180-190 przy ruszaniu bedzie fajnie :)

Jeździłem kiedyś 80tka 2.8 174KM w osce i jak ktoś chce bardzo dynamiczne jezdzic to sie nie dało ruszyć normalnie :)) ale to akurat było spoko.

Edytowane przez darek995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...