Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema! Najlepszego w 2015 Roku dla wszystkich! :-)

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 294,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema wszystkiego dobrego w nowym roku. :)

Opublikowano

Żeby był jeszcze lepszy niż poprzedni :)

Opublikowano

Najlepszego nowym roku :)Tak Andrzejek w kunach mi zakładał :D

Opublikowano

:siema: ŁOTRY :grin: Dużooo modzenia zycze w nowym roku MORDECZKI :D

Edytowane przez Michu B5

Opublikowano

Siemka! Życzę wszystkim jeszcze tańszego paliwa i tylu udanych modów o jakich marzycie w nowym 2015 roku

Opublikowano

Audica odnalazła swój kąt gdzie będzie modyfikowana. Niestety jest parę rzeczy do poprawek, mianowicie przedni zderzak cały do wymiany + jedna lampa ma ułamane zaczepy no i na tyle lekkie otarcie. Ale wszystko do zrobienie. FWD 1.8T 150KM 2001 rok. Mam nadzieję,że uda mi się w tym roku coś podziałać bo lista jest długa. PS nie sugerować się zdjęciami bo auto jest brudne :)

10912662_890197527677566_1635079949_o.jp10909717_890197164344269_1823953689_o.jp

Edytowane przez KeteO

Opublikowano

Audica odnalazła swój kąt gdzie będzie modyfikowana. Niestety jest parę rzeczy do poprawek, mianowicie przedni zderzak cały do wymiany + jedna lampa ma ułamane zaczepy no i na tyle lekkie otarcie. Ale wszystko do zrobienie. FWD 1.8T 150KM 2001 rok. Mam nadzieję,że uda mi się w tym roku coś podziałać bo lista jest długa. PS nie sugerować się zdjęciami bo auto jest brudne :)

10912662_890197527677566_1635079949_o.jp10909717_890197164344269_1823953689_o.jp

:banan::banan::banan::thumbup1:

Opublikowano

Pewnie juz mody w planach :)

Opublikowano

Modów jest pełna lista ale niestety zacznę od początku czyli serii. Auto muszę przywrócić do stanu jak z salonu. Więc zderzak do wymiany i popracowanie nad lampą :)


20141230_104955_1.jpg

Opublikowano

Zaczepy zespawac na wojska polskiego u popieli

Opublikowano

Jak będę w okolicy to podjadę i zapytam. A gdzie on stacjonuje dokładnie jakiś adres? :D

Opublikowano

Jadąc od mostu skrecasz na wojska polskiego i pierwszy duzy żółty budynek po lewej, wjezdzasz w brame na srodku i już zobaczysz kilka aut. Maluje tez ale garazowo

Opublikowano

napęd skutecznie ograniczy moc ;) ale i tak gratki zakupu w końcu Turbo :hi:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Zdaje sobie sprawę,że bez Q 1.8T ma ograniczenia. Ale i tak wazne,że udało się kupić i to dobry rok, dobry silnik za bdb kasę. Z zewnątrz wymaga poprawek bo zawsze gdzieć coś drapnięte czy porysowane ale jeśli kupię zderzak to za dobrą kasę u kolegi z forum odnowię caly lakier bo by zaczynać mody najpierw lakier musi być igiełką. :)

Opublikowano

Jakie to "ograniczenia" ma 1.8T bez Q ? :wink:

Opublikowano

Jakie to "ograniczenia" ma 1.8T bez Q ? :wink:

Jakieś 250KM.

Opublikowano

Jakie to "ograniczenia" ma 1.8T bez Q ? :wink:

Jakieś 250KM.

Myślałem, że macie na myśli serię :decayed:

Opublikowano

Po chipie na ok 180-190 przy ruszaniu bedzie fajnie :)

Jeździłem kiedyś 80tka 2.8 174KM w osce i jak ktoś chce bardzo dynamiczne jezdzic to sie nie dało ruszyć normalnie :)) ale to akurat było spoko.

Edytowane przez darek995

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.