Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać panowie jadę właśnie się zorientować ile będzie kosztować mnie taki kanał

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitać panowie jadę właśnie się zorientować ile będzie kosztować mnie taki kanał

zalezy od wymiarów mój ma 4.5 dł. 90szer.1.68 wys. wyniusł mnie 450 zł tylko ze sam go wymurowałem

Opublikowano

Kilka motorów by się zmieściło :) u mnie ciężko o miejsce parkingowe jak są lekcje w budowlance. Dał byś radę sam ogarnąć kanał, najpierw wykopać a później to juz zależy ile wody by się zebrało. Nie musi jej wogóle być

Opublikowano

Materiały mi potrzebne to też jak bartek pisze plus koszty folii i pierdoly około 100 zł

Opublikowano

Oszczednosc i satysfakcja z napraw- bezcenne :)

Mechanicy do 1 marca muszą mieć kasy fiskalne, ceny pewnie podskoczą...

Opublikowano

Oszczednosc i satysfakcja z napraw- bezcenne :)

Mechanicy do 1 marca muszą mieć kasy fiskalne, ceny pewnie podskoczą...

W pewnym sensie skończy się leserstwo i robienie w ch... konsumenta, jak coś będzie wymieniać,

to na papierze albo fakturze podpisze, a nie jak ktoś zielony przyjedzie to wykasują go za bóg wie co...

np. część za którą płaciliśmy (teoretycznie nową) nie jest nowa tylko używana... a śmietankę zgarnia mechanik...

Opublikowano

Powitać panowie. :hi:

Opublikowano

Oszczednosc i satysfakcja z napraw- bezcenne :)

Mechanicy do 1 marca muszą mieć kasy fiskalne, ceny pewnie podskoczą...

W pewnym sensie skończy się leserstwo i robienie w ch... konsumenta, jak coś będzie wymieniać,

to na papierze albo fakturze podpisze, a nie jak ktoś zielony przyjedzie to wykasują go za bóg wie co...

np. część za którą płaciliśmy (teoretycznie nową) nie jest nowa tylko używana... a śmietankę zgarnia mechanik...

Tak kw to bedzie dotyczyć grubszych mechaników. Taki mały prywaciaz nie bedzie wykazywał przychodów tylko albo na zero albo na straty by nie placici podatku. Paragonu i tak nikt nie dostanie, ewentualnie ten kto bedzie wolał. A wszystko bedzie po staremu taka rzeczywistość. A watpię by były jakieś mega kontrole każdego warsztatu .

Opublikowano

Panowie pytanie gdzie w okolicach turku szrok znajdę poza slodkowem i turkowicami?

Opublikowano

A do jakiego auta i co ?

Opublikowano

Dolocik juz na pokladzie ;-)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Daewoo lanos, nexia części w sklepach nie mają dostępu albo do daewoo nie prowadzą nic a klocki udało się załatwić Trw w bardzo dobrej cenie. :)

Opublikowano

Kiedys kolegi ojciec kupil nowke tico (tzw. żelasko) drzwi cienkie jak blok techniczny a oni zmieścili tam centralny i elektryczne szyby

Opublikowano

Dolocik juz na pokladzie ;-)

Daje to cos? Bo stozek itp to trochę zabiera mocy z dołu w wolnossącym silniku.

Opublikowano

Dolocik juz na pokladzie ;-)

Daje to cos? Bo stozek itp to trochę zabiera mocy z dołu w wolnossącym silniku.

Jest lapiej niż na tamtym stożku nie zamula zbytnio i nie faluje na obratach :P

dnib7ltw9dhj_t.jpg

Edytowane przez Michu B5

Opublikowano

No michał widzę że w garażu się nie budzisz ale mód na plusik super to wygląda: )

A co do daewoo to zostaje tylko allegro

Opublikowano

daewoo to ciężko już znaleźć na drogach a co dopiero części. Olx bądź allegro ale też może być ciężko :)

Opublikowano

Powitać klocki już są teraz tylko czas potrzebny. :grin:5417a3e12ec8131c915d5adf346f4af6.jpg

Opublikowano

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.