Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

kurcze znajomy sprzedał 18 ki za 600 zł :( od vectry jak byś na wiosnę coś wiedział to daj znać

ale pod maską masz porządek :D

Musi być ale w realu lepiej wygląda aż miło się zagląda i chce sie grzebać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powitam Panów :) na dniach ma przyjść mi lustrzanka z dobrym obiektywem wiec będzie czym robić fotosze. Auto z racji rys i 2 elementów oddaje całe na odświeżenie lakieru więc do marca na spocie nie zawitam raczej. w między czasie jak tylko będzie w miare cieplo generalne sprzątanie komory silnika i planuje z czasem pomalować rury od kolektora w jakiś kolor być może jakiś pomarańcz lub czerwień. :) do marca powinno być coś ogarnięte więc wtedy bd można zacząć poważne mody. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitam Panów :) na dniach ma przyjść mi lustrzanka z dobrym obiektywem wiec będzie czym robić fotosze. Auto z racji rys i 2 elementów oddaje całe na odświeżenie lakieru więc do marca na spocie nie zawitam raczej. w między czasie jak tylko będzie w miare cieplo generalne sprzątanie komory silnika i planuje z czasem pomalować rury od kolektora w jakiś kolor być może jakiś pomarańcz lub czerwień. :) do marca powinno być coś ogarnięte więc wtedy bd można zacząć poważne mody. :D

dobiesz jakis sensowny kolor po srebrny :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka lustrzanka ? Bo akurat cykam fotki wiec pochwal sie :)

Canon 600d z 2 obiektywami.

:hi: Malujesz w metalic, dach czarny? Może jakiś zywszy kolor?

Dachu nie maluję jednak na razię zostaje srebrny taki jak był tylko po prostu go odnawiam by nie było ani jednej ryski i żeby zderzak się nie różnił od pozostałości. Mam założone 2 duże czarne lustra wiec je też pomaluje w kolorze. Tylko odkładam kasę na to malowanie ale na szczęście po znajomości więc będzie dobrze i w dobrej cenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie sprzęt na spoty :)

Kolor to rzecz gustu, jak kto woli

Moja audio po zabiegu, dolałem 200ml nafty do rozgrzanego oleju i po przejechaniu ok 100 km dolałem 200ml i na wolnych pochodził 20minut. Z silnika wyleciał olej czarny jak smoła, zalałem motul 5w40 i normalnie inne auto. Ciągnie od samego dołu, reaguje na musniecie gazu i za***rdala jak nigdy wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie sprzęt na spoty :)

Kolor to rzecz gustu, jak kto woli

Moja audio po zabiegu, dolałem 200ml nafty do rozgrzanego oleju i po przejechaniu ok 100 km dolałem 200ml i na wolnych pochodził 20minut. Z silnika wyleciał olej czarny jak smoła, zalałem motul 5w40 i normalnie inne auto. Ciągnie od samego dołu, reaguje na musniecie gazu i za***rdala jak nigdy wcześniej :)

Robiłeś jeszcze płukanie silnika przy wymianie czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrobię to samo a co to za nafta i to 100ml dolałeś do jakiej ilości paliwa opisz do rezerwy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 ml na 4.2 pełnego stanu oleju silnikowego żeby puściły pierścienie olejowe. Brał 0.5 na 1000km i więcej jak deptalem. Jak nie bierze oleju to wystarczy 0.5l zwykłej nafty oświetleniowej za 8 zł i na wolnych obrotach 15-20 minut. Aso wymieniał olej co 30tys i takie niestety efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam pomiędzy minimum a maksimum to wlać 0.5l i 20 min silnik na biegu jałowym ma pracować a potem jechać na wymianę oleju ? Bezpieczne to dla silnika ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne żeby nie deptac autka z naftą w oleju, katalizator też mi przeczyścił. Słychać wydech jak zakładałem nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie się umówiłem na wymianę oleju, wyjechałem dolałem nafty i chodził na wolnych 20 minut. Jeśli się nie depta to nic nie powinno się stać

Pod blokiem to mogę sobie wycieraczki zmienić

Ale syn wyleciał a olej miał przejechane 8tys jak czarna farba

Też się obawiałem, metoda znana mechanikom starej daty i z głową nieszkodliwa

Wpadnij dawid jak będziesz, 1,8 i 2,0 z dołu ciągną tak samo i sam poczujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem do niedzieli w domu więc nie ma problemu na kawę i na test chętnie wpadnę :) Najlepiej dolać ją bezpośrednio przed samą wymianą czyli podjechać do mechanika i zalać pochodzi 20 min i potem wymienić na nowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pomoże jeśli silnik jest w dobrym stanie i meczy go jedynie nagar czyli spalony olej. Jeśli silnik się kończy to może zaszkodzić

W moim silniku alt są pierścienie 3 częściowe bardzo cienkie pod olej lekkobiezny żeby spełnić wymogi euro4. Oleje longlife wymieniane co 30tys powodują zapiekanie pierścieni, kilku użytkowników lało normalny olej i nie bierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...