Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z fatboyen bym sie spotkał bo mordy z rok bie widziałem :D

Ale w pracy do 16 jestem, w piz*eczke :/

BTW lekko sie wypełniło :)

Hamulce brzytwa wszystkie zaciski kompletnie po regeneracji u DEV'a i tarcze nowe + klocki Ferrodo, Ferrodo.

34e6c596237fc0c31679513f04451489.jpg

Fotke ci podeślę [emoji6]
  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z fatboyen bym sie spotkał bo mordy z rok bie widziałem :D

Ale w pracy do 16 jestem, w piz*eczke :/

BTW lekko sie wypełniło :)

Hamulce brzytwa wszystkie zaciski kompletnie po regeneracji u DEV'a i tarcze nowe + klocki Ferrodo, Ferrodo.

34e6c596237fc0c31679513f04451489.jpg

:thumbup1:

Będziesz ojcem ? :)

Opublikowano

Dzięki panowie za spot. :)

Opublikowano

Dzięki

Opublikowano

kto był na spocie.. Za późno się dowiedziałem.. Sebek ty rajdowcu !!

Opublikowano

:hi::D

Nie mogę wstawić przez telefon filmu, co jest grane?

Ale powiem Ci dejw że fajną dupke ma twoja audica, to zatrabilem :D

W końcu dzień kobiet ;)

Opublikowano

darek, jaki to rozmiar hebli ?

Opublikowano

:hi::D

Nie mogę wstawić przez telefon filmu, co jest grane?

Ale powiem Ci dejw że fajną dupke ma twoja audica, to zatrabilem :D

W końcu dzień kobiet ;)

jak przez tapatalka to trzeba mieć konto na tapatalku przynajmniej tak kiedyś było

kto był na spocie.. Za późno się dowiedziałem.. Sebek ty rajdowcu !!

ja byłem Sylwek był i dwóch kolegów z vaga jeden ładną 80 i jeden passeratii :decayed:

Opublikowano

darek, jaki to rozmiar hebli ?

Tylko 312mm :decayed:

Tapniete z Galaxy Taba

Opublikowano

Mam konto ale wysypuje się tapatalk :/ i nie wiem dlaczego

Opublikowano
  • Autor

foto dawajcie ;]

Opublikowano

Z fatboyen bym sie spotkał bo mordy z rok bie widziałem :D

Ale w pracy do 16 jestem, w piz*eczke :/

BTW lekko sie wypełniło :)

Hamulce brzytwa wszystkie zaciski kompletnie po regeneracji u DEV'a i tarcze nowe + klocki Ferrodo, Ferrodo.

34e6c596237fc0c31679513f04451489.jpg

:thumbup1:

Będziesz ojcem ? :)

Kto ojcem :D

Opublikowano

foto dawajcie ;]

A co my kurna paparazzi
Opublikowano

:siema: ja sie na spota nie zdazyłem wyrobic bo miałem awaryjne otwieranie mietka w211 i chwile mi zajeło dostanie sie do bagarznika :decayed:


a miałem cheć wpasc :D

Opublikowano

Z fatboyen bym sie spotkał bo mordy z rok bie widziałem :D

Ale w pracy do 16 jestem, w piz*eczke :/

BTW lekko sie wypełniło :)

Hamulce brzytwa wszystkie zaciski kompletnie po regeneracji u DEV'a i tarcze nowe + klocki Ferrodo, Ferrodo.

34e6c596237fc0c31679513f04451489.jpg

:thumbup1:

Będziesz ojcem ? :)

Kto ojcem :D

no Ty :grin: bo coś na FB pod spotem pisałeś chyba że się opóźni modzenie więc strzelam :)

Opublikowano

Panowie foto audi df218bd33de139cbe27cdb73d7b6a404.jpg

Opublikowano

Sylwek u mnie teraz prawie co tydzien pod brama jest taka Be4 i Passeratti w sedanie po lifcie do tego a4 B6 no i moja :wink:

Opublikowano

I ty jeszcze fotke nie dałeś?

Opublikowano

Własnie o tym samym pomyslalem tak ze przy nastepnej okazji zrobir foto :naughty:

Opublikowano

Panowie ktoś demontował plastikowe progi w b5?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.