Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 juz jezdzi :kox: na dniach jakieś foty zapodam.

A co do b6 w tuningu na b7 to nie brzmi to i nie wyglada.

Lepiej sobie to pieniądze odłóż na cos innego, inne hobby cos ? :)

Wiem ze b6 i b7 to ta sama podłoga i paktyczbie 70% auta ale to nie sensu tak robic.

Druga sprawa -sprzedaj potem to.

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak chce to niech robi. Jemu się podoba i to się liczy :)

Opublikowano

Przedni grill z dużym pyskiem jest ok, lampy jednak b6 ma ładniejsze. Patrząc na przód b6 slo s-line może być :)

Tylko drogie są - 1500 zl to przegięcie, tylnego nie zamontuje bo mam jeden tłumik. Chyba żeby wyrezac drugi

Opublikowano

Przód s-line idzie dostać taniej jak się trafi ;) na allegro można znaleźć tył s-line z jednym otworem na wydech - kiedyś szukałem to było coś... Lub rezaj dwururkę :wink:

Opublikowano

:hi::hi::hi:

MAJÓWECZKA LOTNISKO KAZIMIERZ BISKUPI KGM I MOTO KONIN :wink:

1510383_822636821153557_2757015647897092

11074372_822636847820221_553684113888529

11188193_822636937820212_510139672279168

10452422_822636997820206_884082911786038 :wink:

Opublikowano
  • Autor

Siemanko Byki :)

Opublikowano

Siema siema co tak cicho :)

Opublikowano

Jak chce to niech robi. Jemu się podoba i to się liczy :)

Ok ale jeśli jesteśmy na tym forum to niestety ale ono "takich tuningow" nie przyjmuje. Przykład? Proszę przejrzeć dział Moje A4 -> B6 i znaleźć cos podobnego.

Trzeba sie pogodzić ze b6 jest jakie jest, b5 przedlift seria tez d*py nie urywa ale po włożeniu paru/kilkunastu stówek nabiera wyglądu :kox:

Lampka ambiente wyrezane +

Progi s4 wyrezane +

Nakładki na progi lift wyrezane +

Gladki zderzak tył wyrezane +

Dystanse pasuja +

Bix swieci aż miło +

Do sezonu gotowy :decayed:

Edytowane przez darek995

Opublikowano

Darek to B6 jest złe? :P

Edytowane przez Blachu

Opublikowano

Pozatym ze jest krawatem to nie :jerk:

Bardziej chodziło mi o to ze dany model jest taki a nie inny bo tak został zaprojektowany. :)

Opublikowano

Siema :hi:

Po dwóch latach już mi się trochę znudziła audica i coś bym chciał zmienić, to fakt. Ale ciężko by mi było jej się pozbyć pomimo wad. Malował ktoś deskę i inne plastiki wnętrza? Ma to sens? Niebieski juz mnie drażni

Opublikowano

A moze flokowanie ? Ktore elementy masz niebieskie?

Opublikowano

Wszystkie - deska rozdzielcza, schowek, półki pod kierownicą, plastiki między drzwiami. Pomijam osłony foteli czy rączki drzwi i podłogę (też niebieska) bo to będę chciał wymienić na czarne. Flokowanie

trochę tandetnie wygląda. Używał ktoś sprayu boll? http://tukan.tychy.pl/spraye/49-boll-lakier-do-zderzakow-plastikowych-spray-500-ml.html

Ma dobre komentarze, nawiewy bym tylko wymienił, też niebieskie :/

Fotele, boczki speed

Podłoga czarna i oczywiście rns-e odswiezylo by nieco środek

Edytowane przez xsebo1

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Siema :hi:

Dziś trasa do Katowic

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Powitać ją dziś od rana w kaliszu. :hi:

Opublikowano
  • Autor

Lampka ambiente wyrezane +
Progi s4 wyrezane +
Nakładki na progi lift wyrezane +
Gladki zderzak tył wyrezane +
Dystanse pasuja +
Bix swieci aż miło +

Do sezonu gotowy

ładnie lecisz :)

Opublikowano

Powitać ją dziś od rana w kaliszu. :hi:

Pozdro z trasy :)
Opublikowano

Powitać ją dziś od rana w kaliszu. :hi:

Pozdro z trasy :)
Ładnie się autko prezentowało super i pozdro. : )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.