Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale zimno za to więc jedynie garaż. Więc ja się przygotowuje na ciepłą wiosnę : Wymiana lamp, myślę nad konsolą poliftową bo mam już Ciekawą koncepcję i takie listwy w carbon ciemny a ta listewka cienka gdzie jest kubek i awaryjne w poliftowej konsoli bd w białym carbonie. Macie listwy jakie u mnie zawitają.:wink:

VWVORTEX089.jpg

I tu pytanie do was pany ktoś może wymieniał z kimś konsolę na polifta i ogarną by ten temat albo ma kogoś kto umie to zrobić. Sama wymiana z tego co widziałem w warsztacie jest prosta ale podpięcie kabli i przemiana przełącznika to z tym miałbym problem gdyż w elektornice nie siedzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo to fakt :kox: Lechu z jakiej części lub osiedla jesteś jeżeli mieszkasz w samym koninie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak ogarniam :)

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

Żaden garaż na hardkora pod blokiem :D

wykute w kamieniu

W moim przypadku jedynie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

Panowie ktoś chętny na spota w niedziele w Poznaniu ?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po zalaniu paliwa pojawiły się dziwne anomalie przy odpalaniu. Na początku zaczął się krztusić, ale odpalił po dłuższej chwili. Teraz przed blokiem trochę potestowałem, to męczy się z tym odpalaniem, coś syczy i jest taki dźwięk "jakby ocierania", ale odpala po dłuższym przytrzymaniu. Co znowu się mogło stać? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po zalaniu paliwa pojawiły się dziwne anomalie przy odpalaniu. Na początku zaczął się krztusić, ale odpalił po dłuższej chwili. Teraz przed blokiem trochę potestowałem, to męczy się z tym odpalaniem, coś syczy i jest taki dźwięk "jakby ocierania", ale odpala po dłuższym przytrzymaniu. Co znowu się mogło stać? :facepalm:

może wtryski siadają albo trefne paliwo :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel to bez vag nie podchodz, a filtr czysty nie zrobiła sie jakaś zupa?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...