Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośnik niskotonowy, subwoofer.


WAUZZZ8

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdzie do Avanta , w środku jest wzmacniacz,

Tylko kup z wiązką ,będzie łatwiej.

Ja w tej cenie kupiłem od klubowicza cały zestaw audio tz. sub,wiazke ,przednie i tylne głosniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci się fartneło :wink:

---------- Post dopisany 01-10-2012 at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2012 at 19:55 ----------

Potrzeba coś jeszcze żeby to zamontować ?

I czy podejdzie do każdego radia ?

---------- Post dopisany 03-10-2012 at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany 01-10-2012 at 20:21 ----------

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mile widziana jest wiązka. Jak jej nie masz to kup kostki mini iso i kostkę wzmacniacza, kable i zaopatrz się w chęci do pracy.

Radia z B5 które to ogarną to napewno Gamma CC, concert, chorus i RNS-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mile widziana jest wiązka. Jak jej nie masz to kup kostki mini iso i kostkę wzmacniacza, kable i zaopatrz się w chęci do pracy.

Radia z B5 które to ogarną to napewno Gamma CC, concert, chorus i RNS-D

Chodzi o taką wtyczkę :

http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/26/44/48/89/2644488903_1

---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

Teraz to już w ogóle się pogubiłem :kwasny:

Otóż mam radio Gamma CC tylko na kasety, dokładnie takie --> http://codedradio.info/pics/AUDI/gamma_cc_wide.jpg

W przyklejonym temacie "Radia w Audi" w pierwszym poście pisze że radio Gamma CC jest na płyty CD i ma możliwość podpięcia zmieniarki.

W piątym poście w/w tematu inny użytkownik pisze że Gamma CC ma tylko magnetofon i nie ma możliwości podpiecia zmieniarki.

Więc dla jasności mam trzy pytania na które jeśli otrzymam odpowiedzi to będę w pełni zadowolony.

1. Czy radio Gamma CC ma możliwość podpięcia tego subwoofer'a z mojego pierwszego postu ?

2. Czy radio Gamma CC ma możliwość podpiecia zmieniarki CD ?

3. Jeśli nie można podpiąć zmieniarki to na jakie fabryczne radio zmienić by moc tego dokonać ?

klaczek84 pomóż, słyszałem że jesteś expertem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wazelina :facepalm:

1. Suba podłączysz

2,3. Według opisów na tej stronie nie można podłączyć.

Złącza ISO

Pod zmieniarkę najlepiej nadaje się concert ale jest stosunkowo drogi i ma wadę procesora (nie we wszystkich typach), Warto zastanowić się nad Concertem CD z B6 ale wtedy potrzebny jest can adapter i koszt jest niemały. Ale jakość dźwięku zdecydowanie lepsza.

Co do kostki to na 100% określił bym jak bym ja miał w ręce, ale mi to wygląda na kostkę która jest wyprowadzona ze wzmacniacza na zewnątrz obudowy suba. I ta kostka jest w tym subie który był w aukcji z pierwszego posta. Tobie potrzeba kostki wpinanej w tą czerwoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna wazelina:fool:

Pisząć ostatnie zdanie miałem na myśli iż oczekuję odpowiedzi właśnie od Ciebie bo widze po Twoich postach że ogarniasz temat.

Nie interesują mnie odpowiedzi typu : "no myślę że powinno podejść", "raczej tak, na 100% chyba bedzie pasowało", "kup to się przekonasz" :facepalm: które piszą osoby tylko po to by nabic licznik postów.

Więc nie pochlebiaj sobie.

Oczywiści za odpowiedź :thankyou2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna wazelina:fool:

Pisząć ostatnie zdanie miałem na myśli iż oczekuję odpowiedzi właśnie od Ciebie bo widze po Twoich postach że ogarniasz temat.

Nie interesują mnie odpowiedzi typu : "no myślę że powinno podejść", "raczej tak, na 100% chyba bedzie pasowało", "kup to się przekonasz" :facepalm: które piszą osoby tylko po to by nabic licznik postów.

Więc nie pochlebiaj sobie.

Oczywiści za odpowiedź :thankyou2:

Też lobię te odpowiedzi. Jak szkoda ci kasy na kombinowanie z concertem to warto zastanowić się nad zwykłym radiem, idzie kupić radio które będzie się komponowało, będziesz miał mp3 a dodatkowo całość dostanie skrzydeł i dźwięk będzie znacznie lepszy. Przy kosztach o wiele mniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...