Jump to content
IGNORED

Wymiana licznika zwykłego (98r) na fis (01)

spirol
 Share

Recommended Posts

Witam

Posiadam w samochodzie taki licznik :

http://images48.fotosik.pl/255/12951ca3f5cfa84emed.jpg

a chciałbym założyć licznik z fisem

http://images33.fotosik.pl/82/ce955a2824c92c1a.jpg

Mam pytanie czy taki licznik bedzie pasował do samochodu, czy bedzie dużo przeróbek i mniej więcej jakie funkcje będą działały a jakie nie bo nie wiem czy warto jest go zmienić.

Bardzo proszę o odpowiedz.

Pozdrawiam

ja mam z fis ale znowu nie umiem poradzić sobie z tym żeby to wszystko połaczyć bo che wsadzić z S4 po lifcie taki mam ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting temat ogólnie dla osób które maja jakieś pojęcie o elektronice samemu to już 8 razy podchodzę do tego i za każdym razem daje sobie spokój i licznik leży i czeka na lepsze czasy

z tego co podesłał mi kolega Arx91 doczytałem ze są tam duze problemy z immobilizerem i auto nie chce odpalać reszta wdaje mi się ze jest do zrobienia, ale nie wiem czy w ogóle warte to jest zachodu :D chyba dam sobie spokoj

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

Ostatnio wsadziłem sobie podświetlane nawiewy , myśle jeszcze nad wymianą zarówek nad drzwiami i pod nogami na kolor czerwony albo jasny niebieski , i myśle jeszcze nad zmianą gałki zmiany biegów żeby świeciła na czerwono :)

siemka:) a powiedzcie ja mam w swoJEJ AUDI A4B5 licznik z fisem tylko tak swieci na pomaranczowo (pewnie starszy model)

mam w nim predkosc 220 km i dodatkowe zegary tem. oleju i akumlator. i chciałbym sie dowiedziec jak w moim przypadku by było jakbym chciał wymienic na taki licznik

ce955a2824c92c1a.jpg