Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana licznika zwykłego (98r) na fis (01)


spirol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam w samochodzie taki licznik :

http://images48.fotosik.pl/255/12951ca3f5cfa84emed.jpg

a chciałbym założyć licznik z fisem

http://images33.fotosik.pl/82/ce955a2824c92c1a.jpg

Mam pytanie czy taki licznik bedzie pasował do samochodu, czy bedzie dużo przeróbek i mniej więcej jakie funkcje będą działały a jakie nie bo nie wiem czy warto jest go zmienić.

Bardzo proszę o odpowiedz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z fis ale znowu nie umiem poradzić sobie z tym żeby to wszystko połaczyć bo che wsadzić z S4 po lifcie taki mam ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting temat ogólnie dla osób które maja jakieś pojęcie o elektronice samemu to już 8 razy podchodzę do tego i za każdym razem daje sobie spokój i licznik leży i czeka na lepsze czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co podesłał mi kolega Arx91 doczytałem ze są tam duze problemy z immobilizerem i auto nie chce odpalać reszta wdaje mi się ze jest do zrobienia, ale nie wiem czy w ogóle warte to jest zachodu :D chyba dam sobie spokoj

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

Ostatnio wsadziłem sobie podświetlane nawiewy , myśle jeszcze nad wymianą zarówek nad drzwiami i pod nogami na kolor czerwony albo jasny niebieski , i myśle jeszcze nad zmianą gałki zmiany biegów żeby świeciła na czerwono :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka:) a powiedzcie ja mam w swoJEJ AUDI A4B5 licznik z fisem tylko tak swieci na pomaranczowo (pewnie starszy model)

mam w nim predkosc 220 km i dodatkowe zegary tem. oleju i akumlator. i chciałbym sie dowiedziec jak w moim przypadku by było jakbym chciał wymienic na taki licznik

ce955a2824c92c1a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...