Wzmacniacz sony pod "concert"-a..

gregory

Witam! mam pytanko odnośnie wtyczek do radia "concert" .W swoim B5 posiadam system Bose sterowany własnie radiem concert.W nagłosnieniu jest już wzmacnicz Bose,ja jednak chce podłączyć swój Sony-XPlod wraz z skrzynią basową.Tu rodzi się pytanie na której wtyczce i na których kablach jest wyjscie po niskiej sygnału audio czyli takie które w niefirmowym radiu jest na cinch.Ktoś ma jakis schemat tych kostek??Lub ktoś już coś takiego robił,jutro się za to zabieram i jeśli nie dostne odpowiedzi to spróbuje sam sobie poradzic.Na forum nie znalazłem tego wątku jak narazie.

Wielkie dzięki:))Pozdro; gregory.

[ Dodano: 24-11-2006, 17:37 ]

Szkoda tylko że nie ma tam "concerta" wogóle nie ma radiów od Audi,no chyba że mam zaćme.. :roll:

[ Dodano: 24-11-2006, 17:37 ]

Oj jest, jest, tylko nie znalazłeś.

Dajesz "Kablomania" :arrow: "Radia" :arrow: "ISO OEM" i zjedź troche na dół. Tam jest rozpiska złącz audi.

W innym miejscu jest opis odbiorników Audi, tylko musisz dokładnie przepatrzeć tą stronkę. Polecam, bo jest bardzo dobra i pomocna.

To jednak nie dojrzałem ,bo szukałem raczej alfabetycznie.Thanks.

A swoją drogą po przejrzeniu tego myśle sobie że chyba Audi nie przemyślało tego dobrze.Wyjscia liniowe na zwykłych kabelkach podatnych na zakłucenia.Jakbym chciał podłączyć do tych wyjść konkretny kabel ekranowany do mojego wzm. to nie ma sensu chyba kupować super audiofilskich kabli bo i tak będą większe straty na tym kawałku bez ekranu i na kostce aniżeli na całym kablu do tyłu.Mogli zrobic jakies wolne gniazda cinch.To byłoby wtedy konkretnie.Ale w 98r. nie mysleli chyba w ten sposób.Choć te radia były nawet montowane w samochodach z 2002r.