Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyłącza się radio, pokazuje sie napis: transport


kudalty66

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jak w temacie, kolega ma B6 z 2003 roku, ostatnio czesto zaczęło mu sie wyłączać radio pojawia się napis transport, wczoraj podpiołem vaga, raio juz w ogóle nie daje się włączyć ani zdiagnozować, na innym radiu jest tak samo,

błędy jakie w ogóle były w całym aucie to: zacisk B+, brak napięcia sporadyczny w centralnej elektryce,.

może ktos spotkał sie z czymś podobnym, podswietlenia radia działa jak sie włączy światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy opisu kodowania z linku można użyć do concert II ?

Na pewno nic nie zepsujesz, jak spróbujesz :decayed:

najwyżej nie przyjmie Ci kodowania, a jak nie poskutkuje, to zmienisz z powrotem...

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

spóbuję, jak uda mi sie radio włączyć,.

Nie musisz włączać radia - wystarczy, że się podłaczysz do niego przez VCDSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy opisu kodowania z linku można użyć do concert II ?

Na pewno nic nie zepsujesz, jak spróbujesz :decayed:

najwyżej nie przyjmie Ci kodowania, a jak nie poskutkuje, to zmienisz z powrotem...

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

spóbuję, jak uda mi sie radio włączyć,.

Nie musisz włączać radia - wystarczy, że się podłaczysz do niego przez VCDSa.

niestety się nie łaczy, brak mozliwosci połaczenia ze sterownikiem, nawet jak radio dzis było właczone sie nie dało,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety się nie łaczy, brak mozliwosci połaczenia ze sterownikiem, nawet jak radio dzis było właczone sie nie dało,.

To spróbuj podłączyć do swojego auta i tam je przekodować. Od razu zrobisz mini-diagnozę: jak u Ciebie będzie działać, to znaczy, że coś jest z kablami, jak nie - coś z radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety się nie łaczy, brak mozliwosci połaczenia ze sterownikiem, nawet jak radio dzis było właczone sie nie dało,.

To spróbuj podłączyć do swojego auta i tam je przekodować. Od razu zrobisz mini-diagnozę: jak u Ciebie będzie działać, to znaczy, że coś jest z kablami, jak nie - coś z radiem.

w b5 sie podłączy radio od b6?? myslałem o innym radiu od b6, ale w sumie można też tak zrobić, spróbuje,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b5 sie podłączy radio od b6?? myslałem o innym radiu od b6, ale w sumie można też tak zrobić, spróbuje,.

No nie - tak raczej się nie uda :kwasny: Nie zauważyłem, że poruszasz sie B5'tką...

Jeżeli nie ma komunikacji z radiem, to musisz szukać na stykach lub samych kablach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...