Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie na nogi


kozik132

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem nie dziala mi prawe przednie podswietlanie na nogi, okazało się że była żarówka spalona wymieniłem ją i dalej nic więc postanowiłem sprawdzić bezpieczniki ale tam jest tylko jeden na wszystkie 4 podswietlenia i jest ok bo reszta dziala tylko nie ta przednia prawa strona czym to może być spowodowane ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oświetlenie wnętrza się zapala przy otwarciu tylko tych jednych drzwi?

Dałeś zwykłą żarówkę czy LED może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oświetlenie wnętrza działa i czerwone na drzwiach tak samo działa, żarówka jest zwykła taka jak była nie LED,

Sprawdzałem miernikiem przy otwartych drzwiach czy dochodzi prąd i jednak go brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oświetlenie wnętrza działa i czerwone na drzwiach tak samo działa, żarówka jest zwykła taka jak była nie LED,

Sprawdzałem miernikiem przy otwartych drzwiach czy dochodzi prąd i jednak go brak.

Od kiedy to nie działa, wcześniej działało ?? może ktoś coś robił i coś nie podłączone, gdzieś przerwane. Bo skoro imituje otwarcie drzwi to powinien byś prąd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zobacz czy nie masz gdzieś zaśniedziałego styku przy lampce, sprawdź przewód przy lampce. Jeżeli tam nie znajdziesz przyczyny to może moduł komfortu pod nogami kierowcy on steruje elektryką w aucie. Innych problemów tego typu nie posiadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie robił nie działa mi to od 2-3 dni wcześniej było wszystko ok styki też są dobre wszystko inne działa tak jak powinno tylko ta prawa strona pod nogami nie działa :( spaliła się żarówka wymieniłem na taką samą nową i dalej nic już nawet przekładałem cała kostkę ze schowka która tam działa a pod nogami nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak nic się nie działo to co się stało że nie działa :D ? Może trochę zalało moduł komfortu pod nogami bo jeżeli po otwarciu pali się czerwona lampka w drzwiach i pojawia się informacja na fisie o otwartych drzwiach to wszystko jest dobrze z informacją z drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-lista-modulow-komfortu-opisem-funkcji-114454/ tu masz wszystko o MK

a znajduję się pod nogami kierowcy pod wykładziną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...