Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tuba BOSE a zwykła instalacja A4 2000r Avant


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Są jakiesz szanse aby tube Bose wpakowac do a4 B5 Avant i żeby to zagrało ? Tylko jest tam zwykła instalacja + Symphony lub Navi plus instalacja jest nie przystosowana pod Bose.Głośniki P+T+oryginalna tuba w nadkolu na jedna kostke a bose ma dwie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że robiłem ostatnio taką operację to się wypowiem. Z braku czasu nie mam pełnej instalacji Bose, tylko subwoofer Bose zamontowałem, wykorzystałem fabryczną instalacje od subwoofera Noki. Wystarczy poprzekładać, nawet nie wszystkie piny z czerwonej kostki do brązowej/kremowej kostki, co nie jest proste, bo ciężko "uwolnić" piny. Wystarczy do tego rozpiska pinów Bose, jest w dziale Warsztat i Noki, ja wykorzystałem multimetr, aby określić przewody w czerwonej kostce. Jest problem jedynie z bodajże masą sygnału z radia i trzeba przestawić pin w kostce koło radia. Nie mam chwilowo dostępu do auta więc nie powiem dokładnie. Z tym że u mnie głośniki w tylich drzwiach są odłączone, ale bas z subwoofera Bose mi to wynagradza, przód napędzany jest z radia. Ogólnie nie jest to nic trudnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...