Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o pomoc z moim AFN'em

Grupy: 003,011,010 -VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Skąd taki objaw ze najpierw niedoładowanie a zaraz troszke przeładowuje ? Turbo do czyszczenia ? nieszczelnośc układu czy moze podmieniony N75 tez walnięty ??

---------- Post dopisany 08-10-2012 at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2012 at 22:32 ----------

Panowie jakieś pomysły??

Opublikowano

Zrob 3 razy 011 dynamiczne.... tylko kazdy oddzielnie od 1500 do 4200 na 3 biegu.... wstaw zazmaczjąc .. proba 1, proba 2, proba 3...

Opublikowano
  • Autor

Logi będą dopiero w sobotę ponieważ do końca tygodnia jestem za granicą.

Tylko grupę 011? czy coś jeszcze przy okazji??

Opublikowano

dygnij jako ostanią probe (4).... 010 dynamiczną...

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Sorry za przerwę w dostarczaniu informacji w temacie lecz miałem niespodziewaną awarie lapka a co za tym idzie brak neta i możliwości VAG-owania. Ale powróćmy do tematu,w międzyczasie podmieniłem na inny zawór n75 i przegoniłem ją po autostradzie (2 x 290km) i wszytko byłoby w porządku bo nie wpada w tryb awaryjny jak wcześniej i poprawił się troszkę dół,lecz ma turbo dziurę w zakresie 2900-3200 poniżej i powyżej tej wartości idzie ładnie, Dziwne jest to ze przy obrotach 2.9tys czuć lekkie szarpnięcie jak by wpadała w notlaufa ale po przekroczeniu w/w ilości obrotów idzie dalej jak złoto. Co zalogować tak jak kolega wspomniał wyżej 3 x 011 dynamicznie i 1 x 010 ?? czy może jeszcze coś dorzucić ??

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Opublikowano

tak jak wspomnial kolega wyzej..... :-)

Opublikowano
  • Autor

Oto logi

Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM - próba 1

Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM - próba 2

Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM - próba 3

Opublikowano

Widac ze sprezarka zasyfiona... ale po 4 probach widac tez jak syfex wylatuje... wolno bo wolno ale zawsze....

Opublikowano
  • Autor

Czyli polecasz turbo na stół??

Ostatnio przegoniona była po autostradzie(przelotowa 160-180km/h) i poprawił sie dół ale i tak nie jest to co powinno być.

Po mieście jeżdżę dynamicznie i nie ma mowy o jeździe emeryckiej:P Jedynie jak moja jeździ to autko jest w zasadzie przepalane bo w ciagu dnia robi około 8km. 4km do pracy i 4 w drugą mańke. Nawet dobrze sie zagrzać nie zdąży :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.