Skocz do zawartości
IGNOROWANY

swap 1,6 adp na 1,8


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji tego, że mój silnik zakończył swój żywot, a kolega stargał angola z silnikiem 1,8, więc moje pytanie brzmi, czy jak wrzuce tylko blok silnika z 1,8, caly mój dotychczasowy osprzęt będzie pasował, mam na myśli klime, kolektor ssacy wydechowy, skrzynie, czy będe musiał coś zmieniać, nie chce przekładać całego osprzętu 1,8 ponieważ utopiłem kase w 1,6 i mam zamiar ciąć koszty, czekam na odpowiedzi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są 2 różne silniki i nie da się tak zrobić że sam blok przełożysz...

klima może zostać stara, skrzynia i sprzęgło również ale cały osprzęt, wiązka, sterownik itd. musisz mieć z 1.8

ps: kolektory też są inne w 1.6 i 1.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są 2 różne silniki i nie da się tak zrobić że sam blok przełożysz...

klima może zostać stara, skrzynia i sprzęgło również ale cały osprzęt, wiązka, sterownik itd. musisz mieć z 1.8

ps: kolektory też są inne w 1.6 i 1.8

obdywa? sterownik i komputer miałem na myśli to oczywiste,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli musze drapnąć, silnik + kolektor ssacy, kolektor wydechowy tylko do rozgalezienia na 2 rury, sterownik i wiązka i powinno hulać tak?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz na myśli silnik z osprzętem a nie tylko blok silnika jak napisałeś w 1 poście to na pewno będzie hulać :naughty:

a nie lepiej od razu szukać jakiegoś 1.8T ? rok temu sprzedałem komplet swap na 1.8T APU 99r. za 2 tysie, wszystko 100% sprawne jeździ do dzisiaj bez awarii, a taka zabawa na 1.8 to pewnie i tak wyjdzie Cie z tysiaka ze wszystkim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz na myśli silnik z osprzętem a nie tylko blok silnika jak napisałeś w 1 poście to na pewno będzie hulać :naughty:

a nie lepiej od razu szukać jakiegoś 1.8T ? rok temu sprzedałem komplet swap na 1.8T APU za 2 tysie, wszystko 100% sprawne jeździ do dzisiaj bez awarii, a taka zabawa na 1.8 to pewnie i tak wyjdzie Cie z tysiaka ze wszystkim?

z miła chęcią wrzucił bym 1,8T, ale po prostu mnie nie stać, auto jest potrzebne, gdyby to było moje drugie auto to na pewno bym coś naskrobał, a niedawno utopiłem pełno kasy w 1,6 rozrzad, olej, filtry, swiece, plyny, a ten 1,8 mam do kupienia za 0,8k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...