Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zimne węże na dole


sebastian8181

Rekomendowane odpowiedzi

ten drugi 2 pinowy to jest prawdopodobnie od klimy tzn tej temperatury co Ci wyświetla....gdzieś na forum to wyczytalem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo. Na dole weze sa zimne na gorze gorace. Ogrzewania nie mam wogole. Weze od nagrzewnicy sa gorace ale jak je odczepie to nagrzewnicy to woda leci jak krew znosa czyli bardzo powoli i malo tej wody leci za tpo jest bardzo goraca. Nie wiem o co chodzi. Prubowalem odpowietrzac nagrzewnice woda siknela kilka razy przez dziurke od weza ale jak sciagnelem waz to prawie nic nie leci tak jak by woda slabo wplywala do nagrzewnicy. Nie wiem o co kaman. MNoze ktos ma jakis pomysl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapchana nagrzewnica prawdopodobnie.....zrób tak zdejmij powrót z nagrzewnicy i odpal samochód na chile i zobacz jak woda się z niej wydostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja miałem podobną sytuację w swoim adp, jechałem na trasie a wskazówka na blacie padła w oczach i sie nie podniosła - na klimatroniku było 90. Wymieniłem termostat na ori ale sprawa sie nie poprawiła, jeździłem tak może z tydzień aż w końcu kumpel mi podpowiedział żebym odpiął zegary i podłączył na nowo - i co się okazało wskazówka ożyła; o co chodziło do dziś nie wiem ale pokazuje jak trzeba. Stary termostat po sprawdzeniu w domu w gotującej się wodzie okazał się sprawny bo ładnie się otworzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...