Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 1.8T quattro USA 18"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Opisze troche moje autko.

Audi A4 1.8T(AWM 170km) quattro, 2001r.

Obecny przebieg 156tys. km. Samochód wygląda na cały(nie bity), szyby rówiez wszystkie audi.

Wyposażenie w skrócie:

skórzana tapicerka

pełny fis

tempomat

grzane stołki

radio symphone

10x airbag

xenon plus spryskiwacze

itp

Autko zakupiłem w 06.2012 z przebiegiem 143tys. km. Od tego momentu audi pochłoneło pare złotych.

-gaz lovato 2600zł

-rozrzad wszystkie paski i oleje(0w40 mobil) 1000zł

-napinacz łancucha rozrzadu i jakies tam uszczelki 1000zł

-zawieszenie od audi s4 500zł(z montażem)

-przyciemniane szyby 500zł

-audi dostało również 18" calowe felgi

Plany na przyszłosc?? hmmm...

Intercooler?

chip?

zderzak s4 przód?

wielka niewiadoma:))

Audi a4 1.8T Quattro usa1.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

A4 B5 USA usa6.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

audi 1.8t usa usa2.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

audi a4 1.8t usa usa3.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Opublikowano

ladnie sie prezentuje ale zapodaj wiecej foto przodu, srodka

Opublikowano
  • Autor

zdjecia wnetrza zrobie niebawem, aktualnie remontuje fotel kierowcy:)))

Opublikowano

to przod pokaz a nie

Opublikowano

ładna sztuka :)

Opublikowano
  • Autor

juz wrzuciłem przód...

Opublikowano

Mi sie podoba, zglebic i bedzie gitara:decayed:

Opublikowano
  • Autor

dobrze o tym wiem, juz go troche obniżylem bo wczesniej to koza okrutna była. A gwint do quattro nie jest tani... moze jakies inne spreżyny lub sam przód gwint bo tył zle nie stoji.

Opublikowano

przez zime moze cos znajdziesz do Q

Opublikowano

piekna, jakbys jeszcze ja posadził byloby jeszcze lepiej :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kozacka, naprawde mi sie podoba

Opublikowano
  • Autor

mysle nad zdymieniem tylnych lamp(tylko lekko) i moze żółte halogeny???:P bedzie pasowac??

Opublikowano
bedzie pasowac??

będzie:thumbup1:

obniż jak bozia przykazuje i daj na tył małą blachę, bo ta z ikarusa pieprzy całą sprawę...:kwasny:

szkoda że lamp usa nie ma, sam wymieniłeś?

Opublikowano
  • Autor

kupiłem juz z europa ale za to widac ze nowe sa:)

pały nie beda sie czepiac o inna tablice?bo i tak juz sie o szyby czepiaja i o tylnie lampy USA;p

Opublikowano

Jak sie czepiaja i tylne lampy, co z nimi nie tak?

Opublikowano
  • Autor

USA maja czerwone kierunki, europa pomaranczowe

Opublikowano

No wygląda mega ;) Tylko gwint i jest bosko, niestety sam wiem jak to cieżko znaleźć w dobrych pieniądzach do Q :(

Opublikowano
USA maja czerwone kierunki, europa pomaranczowe

No ale jak masz orginalna wersje usa to tez sie czepiaja ze na czerwona migaja? A na foto masz europejskie lampy wiec co zarowki zalozyles czerwone?

Opublikowano
  • Autor

tylne lampy sa orginalne usa wiec migaja na czerwono i w tym jest problem. Przód natomiast jest europa.

a co z ta tablica wolno inna zakładac czy jest sie wtedy bandyta??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.