Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pełny fis pomocy


tmaxx88

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie gdzie znajduje się ta kostka w której trzeba zmasować pin który odpowiada za kontrolkę spryskiwaczy.Chodzi mi o to że chcę zmienić manetkę bez montażu czujnika do sprysków.Czy ta kostka jest gdzies pod licznikiem czy trzeba go wyciągać?NIgdzie nie mogę znaleźć tego widziałem zdjęcie ale nie mogę dojść gdzie to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego czytałem właśnie ten temat i nie mogę znaleźć gdzie znajduje się ta kostka, widzę zdjęcie ale ciężko mi ją zlokalizować proszę o podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie dokładnie

Najlepiej jest zdemontować licznik. Trzeba ściągnąć listwę pomiędzy przyciskami licznika i odkręcić dwa wkręty Torx które siedzą tam trochę głębiej. Później wypychamy licznik do siebiei mamy dostęp do wtyczek.

Nas interesuje niebieska czyli wtyczka po lewej stronie. Ja wypiąłem cały licznik co spowodowało wyskok błędów w grupach 16, 46, 56.

Żeby wypiąć wtyczkę wystarczy zwolnić tą różową blokadę do góry. Żeby wpiąć pin trzeba wypchnąć różowy bok wtyku i wtedy wyjezdża nam szyna do której wpinamy pod numer 1 jeden koniec naszego kabelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego czytałem właśnie ten temat i nie mogę znaleźć gdzie znajduje się ta kostka, widzę zdjęcie ale ciężko mi ją zlokalizować proszę o podpowiedz

jak zdejmiesz pokrywę bezpieczników to pierwsza kostka niebieska chyba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...