Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy-jakie przetwornice i palniki do biksenonów?


emilk89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam na aucie lampy xenonowe ale zamówiłem lampy bixenonowe tyle, że bez osprzętu i teraz mam pytanie czy z lamp xenonowych będą pasowały przetwornice i palniki do bixenonowych lamp??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem przetwornic jest kilka modeli ale w najgorszym wypadku po delikatnym "podcięciu" tyłu lampy podejdą ale żarniki potrzebujesz inne.. Nie wiem jak wtyczki do lamp - czy pasują i np postoje bo mogą mieć inne mocowanie (w zwykłych lapmach na pewno jest inny postój niż w biksie)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego za odp ale z tego co wyczytałem na forum wynika że się mylisz gdyż przetwornice i żarniki powinny pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałes jakie siedzą u ciebie ? Sprawdz ....rozne cuda widziałem ale powinienes miec przetwornice z garbkiem ktora sie nie miesci w BIXIE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego za odp ale z tego co wyczytałem na forum wynika że się mylisz gdyż przetwornice i żarniki powinny pasować

przetwornic jak napisałem jest kilka rodzajów a podobno tylko "cienkie" pasują do biksa

Co do żarników faktycznie źle napisałem bo miałem w domyśle biks ale z soczewkami z b8 ale w międzyczasie doczytałem że w tym przypadku można podgiąć jakąś blaszkę albo założyć żarnik d2s- sam jestem na etapie zmiany lamp na biksy i kupiłem nieori d2s 6000 bo lubię białą barwę światła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki kolego ale 6000K to nie jest biala barwa swiatla.Co do biksow to jesli masz obecnie zarniki d1s to podejda one tez do biksow.z przetwornicami jest roznie ale moim zdaniem podejda(w biksie rowniez jest miejsce na ten garbek w przetwornicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przetwornicami jest roznie ale moim zdaniem podejda(w biksie rowniez jest miejsce na ten garbek w przetwornicy)

No co ty gdzie go zmiescisz :naughty: bez rezania sie nie obejdzie

Przetwornica Ksenon Xenon d2s VALEO 6 PIN AUDI A4 (2697062766) - motoAllegro

vs.

Przetwornica BI-XENON VALEO 4 PIN VW PASSAT B6 (2739784697) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko podeszło bez problemu gdyż w xenonach miałem takie przetwornice Przetwornica BI-XENON VALEO 4 PIN VW PASSAT B6 (2739784697) - motoAllegro

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to git trafily sie dobre przetwornice.Zarniki pasily bez problemu d1s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...