Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chce kupić błotnik do malowania - dziwne ceny


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

No tak jak w temacie.Nie bałdzo rozumiem skąd się bierze taka wysoka cena na części używane.

Dla przykładu podaje aukcję na nowy błotnik :

http://moto.allegro.pl/item143832435_audi_a4_94_98_blotniki_nowe.html

Przykład ceny błotnika używanego z allegro :

http://moto.allegro.pl/item141910976_audi_a4_a_4_95_98_blotnik_oryginal_.html

Z regóły i tak zawsze trzeba taki błotnik używany pomalować bo się odcieniem różni.

A może ta cena za nowy błotnik wynika z tego, że jest to zamiennik (nie ma o tym info na stronie) i do końca nie można go dobrze spasować :?:

Pytam bo oststanio wjechał mi koleś na parkingu w błotniczek i musze go wymienić.Nie wiem czy kupić nowy i pomalować, czy używany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MichałK, ten blotnik pierwszy to od rzemieslnika i odradzam Ci zakup takiego.

Co do uzywek to roznie bywa bo czesto sa pozaginane.

Proponuje Ci troche cierpliwosci i moze trafisz w kolorze i nawet jesli bedzie do malowania to mniej farby pojdzie.

Ja tak szukam maski i 3 sztuki w idealnym stanie i tym samym kolorze, uciekly mi z przed nosa. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedź.

Z tego co się orientuję to tych kolorów Bordo niewiele jest ale będę szukał jak mi radzisz.

No i tak mi się wydawało, że te błotniki sa od rzemieślnika.Pewnie do końca dobrze ich się nie da spasować znając życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj szkoda nie z twojej winy - oddaj do ASO na likwidację szkody warsztatowo i czym się martwisz.

osobiście bym szukał używany błotnik (może znajdzie sie pod kolor) albo oryginalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak mi się wydawało, że te błotniki sa od rzemieślnika.Pewnie do końca dobrze ich się nie da spasować znając życie.

nie do oknca w tym problem, dobry blacharz spasuje bez problemu

najwiekszy problem to to że ten nowy to zwykła blacha a nasze niunie nie sa ze zwykłej blachy :mrgreen:

a która strone potrzebujesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w naszych niuniach są blachy ogniowo cynkowane a to rzemiosło to widziało ocynk jak parówki cielęce cielecine :evil:

pamiętaj zawsze się kupuje oryginały ze szrotu jak auto robisz pod siebie bo jak do żyda to rzemiosło albo "pogięte i kilogram szpachlu "do tego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak do żyda to rzemiosło albo pogięte i kilogram szpachlu do tego :wink:

ręce opadają jak czyta się takie wypowiedzi

ładną reklame zrobiłes sobie że nie warto od Ciebie brać auta bo jak bedziesz opylał to lipe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłeś błąd biorąc gotówkę, połasiłeś się na parę groszy a teraz będziesz się użerał z załatwianiem wszystkiego. Jak da radę zrób to warsztatowo a błotnik z ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur, a ja mysle. zeMichałK, policzyli wymiane blotnika i policzyli mu cene nowego, ktory pewnie w ASO kosztuje z 800-1000 zl. Z czym niby ma sie uzerac?

Przy dobrym kombinowaniu, a nawet jakby mu sie trafil w kolorze to troche grosiwa zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak do żyda to rzemiosło albo pogięte i kilogram szpachlu do tego :wink:

ręce opadają jak czyta się takie wypowiedzi

ładną reklame zrobiłes sobie że nie warto od Ciebie brać auta bo jak bedziesz opylał to lipe :mrgreen:

hhehe zdeniu napisałem jak robią handlaże a ja nim nie jestem i moje auta będą i mają zawsze to co najlepsze, żadnej lipy gdyż to ja i moja rodzinka tym będzie jeżdzić a to bezcenne, a jak bym naprawiał auto do sprzedaży to napewno nie na najdroższych częściach ale dobrych co by nikt do mnie nia miał pretensji, a powyższa moja wypowiedż to tak w przenośni z tym szpachlem. I nie gadaj mi że ty jesteś taki świetoszek i jak byś miał uszkodzone auto do popchnięcia obcemu ci człowiekowi to naprawiałbyś na samych oryginałach i u najlepszych fachowców czytaj drogich.

Bez urazy i pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdeniu Potrzebuję lewa strone , a co masz coś do zaoferowania??

przykro mi ale już nic, miałem ale wyszły ze stanu, jak będze aił dam Ci znać :cool:

I nie gadaj mi że ty jesteś taki świetoszek i jak byś miał uszkodzone auto do popchnięcia obcemu ci człowiekowi to naprawiałbyś na samych oryginałach i u najlepszych fachowców czytaj drogich.

no to jeszcze mnie nie znasz :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...