Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Login do silnika 2.0tdi


Ma1477

Rekomendowane odpowiedzi

A to w tym nie mam problemu akurat bo VAS sobie sam loguje. A na ROSS TECHU nie ma przypadkiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawkę startową bo źle pali jak ciepły. Ale chyba nikt niezna loginu z tego co widze w b5 to był 12233 ale tu jest inny ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w edc16 sa dwa miejsca gdzie wpsuje sie login , w jednym nie działa , w drugim są szanse że zadziała

napisz w które miejsce probujesz wpisac login :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko pozostaje korekcja mapy startowej w sofcie. Jestem ciekaw czy z Vasa by nie poszło to dopasowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek to vcds, nie pisałem bo autko się zepsuło pękła śruba na napinaczu i dzwigienki w głowicy szlak trafił ale już zrobiłem autko i jeździ ale odpalanie dalej zostało na ciepłym i nie wiem co dalej. Narazie jest zimno to rano od strzała pali. Musze chyba tak jeździć bo troche kasy posło na remont mimo że sam robiłem autko :( wiem że można mapy startowe zmienić szkoda że samemu nie darady nic pogrzebać jak w starym tdi. Mam 3 kable jeden pod vag 311 jeden vag commander 1.4 i vcds 11 ;) ale vas-a nie mam bo może soft bym zmienił na aktualną wersje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek to vcds, nie pisałem bo autko się zepsuło pękła śruba na napinaczu i dzwigienki w głowicy szlak trafił ale już zrobiłem autko i jeździ ale odpalanie dalej zostało na ciepłym i nie wiem co dalej. Narazie jest zimno to rano od strzała pali. Musze chyba tak jeździć bo troche kasy posło na remont mimo że sam robiłem autko :( wiem że można mapy startowe zmienić szkoda że samemu nie darady nic pogrzebać jak w starym tdi. Mam 3 kable jeden pod vag 311 jeden vag commander 1.4 i vcds 11 ;) ale vas-a nie mam bo może soft bym zmienił na aktualną wersje :P

Było o tym na forum, 2.0 w B7 na zimnym palą od strzała, na ciepłym gorzej i to jest normalne ma to związek z ochroną koła dwumasowego:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...