Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Login do silnika 2.0tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam potrzebuje login do silnika 2.0 tdi w b5 1.9 był jeden prosty. Jak to sie ma w 2.0tdi ?

Opublikowano

O jaki login Ci chodzi bo nie kumam??

Opublikowano

Do sterownika silnika. Żeby cokolwiek zmienić w ECU to musisz się zalogować - coś jak wpisać pin.

Opublikowano

A to w tym nie mam problemu akurat bo VAS sobie sam loguje. A na ROSS TECHU nie ma przypadkiem??

Opublikowano
  • Autor

Szukałem i nie mogę znaleźć :(

Opublikowano

A co chcesz dokładnie pozmieniać w aucie??

Opublikowano
  • Autor

Dawkę startową bo źle pali jak ciepły. Ale chyba nikt niezna loginu z tego co widze w b5 to był 12233 ale tu jest inny ;/

Opublikowano

w edc16 sa dwa miejsca gdzie wpsuje sie login , w jednym nie działa , w drugim są szanse że zadziała

napisz w które miejsce probujesz wpisac login :wink:

Opublikowano
  • Autor

Niestety w obu nie działa :( szkoda

Opublikowano

To tylko pozostaje korekcja mapy startowej w sofcie. Jestem ciekaw czy z Vasa by nie poszło to dopasowanie.

Opublikowano

Z vasa napewno nie. Zmiana mapki pozostaje tylko. Spróbuj jeszcze kodowanie zmienić sterownika czasami się podobno udaje

Opublikowano

Witam

podlaczam sie do tematu lecz o login do AVJ zapytam , mam problem ze znalezieniem .

Wielkie dzieki

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Kabelek to vcds, nie pisałem bo autko się zepsuło pękła śruba na napinaczu i dzwigienki w głowicy szlak trafił ale już zrobiłem autko i jeździ ale odpalanie dalej zostało na ciepłym i nie wiem co dalej. Narazie jest zimno to rano od strzała pali. Musze chyba tak jeździć bo troche kasy posło na remont mimo że sam robiłem autko :( wiem że można mapy startowe zmienić szkoda że samemu nie darady nic pogrzebać jak w starym tdi. Mam 3 kable jeden pod vag 311 jeden vag commander 1.4 i vcds 11 ;) ale vas-a nie mam bo może soft bym zmienił na aktualną wersje :P

Opublikowano
Kabelek to vcds, nie pisałem bo autko się zepsuło pękła śruba na napinaczu i dzwigienki w głowicy szlak trafił ale już zrobiłem autko i jeździ ale odpalanie dalej zostało na ciepłym i nie wiem co dalej. Narazie jest zimno to rano od strzała pali. Musze chyba tak jeździć bo troche kasy posło na remont mimo że sam robiłem autko :( wiem że można mapy startowe zmienić szkoda że samemu nie darady nic pogrzebać jak w starym tdi. Mam 3 kable jeden pod vag 311 jeden vag commander 1.4 i vcds 11 ;) ale vas-a nie mam bo może soft bym zmienił na aktualną wersje :P

Było o tym na forum, 2.0 w B7 na zimnym palą od strzała, na ciepłym gorzej i to jest normalne ma to związek z ochroną koła dwumasowego:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.