Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zderzak I Dyfuzor Tylny Poliftowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś się orientuje czy taki zderzak podejdzie do b8 avant '08?

Czy to jest wersja S-LINE '11+ czy coś zupełnie innego?


C26496077_4.jpg

Edytowane przez wrclaguna

Opublikowano

cały zderzak powinien podejść (ale upewnij się u np. WRC).. sam dyfuzor na pewno nie :wink: to jest wersja S-line z nowego modelu.

Opublikowano
  • Autor
Tez mnie to ciekawi :wink:

rozumiem, że już nie muszę pytać ;)

---------- Post dopisany 26-10-2012 at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2012 at 22:17 ----------

tutaj chłopaki też twierdzą, że powinien podejść:

Retrofit 2013 Rear Diffuser for s-line Avant?

Opublikowano
  • Autor

racja :wink: jestem w trakcie poszukiwań. Na ten moment znalazłem jeden ale z dyfuzorem na wydech po jednej stronie :/

Opublikowano

Tak na chłopski rozum powinien pasować ,bo skoro lampy pasują to znaczy ze błotniki i klapa sa takie same.

Co innego w sedanie gdzie klapa jest na bank inna.. jak zwykle posiadacz sedana musi mieć trudniej :wink:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Na bank pasuje, ja mam u siebie identyczny, ślizgi tylko trzeba wymienić na poliftowe:wink:

05bf695308020989m.jpg

Opublikowano
Na bank pasuje, ja mam u siebie identyczny, ślizgi tylko trzeba wymienić na poliftowe:wink:

http://images45.fotosik.pl/1815/05bf695308020989m.jpg

Czujniki parkowania ten sam rozmiar p&p?

Czujniki niczym się nie różnią, te same:wink:

Opublikowano

o to, to :naughty:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

No i co tam słychać z tym zderzakiem? Zrobione? Jakie rezultaty? Fotki? :naughty:

Opublikowano

Pięknie! :thumbup:

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Załozył :wink:

e87d5cedb82f4ed9m.jpg

c605649160cb96b6m.jpg

a do sedana tez podejdzie ten zderzak s-line polift , tez trzeba tylko slizgi zmienic ???? przymierzam sie do kupna takiego zderzaka.

p.s. chce tylko sam zderzak wymienic na ten , lampy zostaja ori.

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Załozył :wink:

e87d5cedb82f4ed9m.jpg

c605649160cb96b6m.jpg

a do sedana tez podejdzie ten zderzak s-line polift , tez trzeba tylko slizgi zmienic ???? przymierzam sie do kupna takiego zderzaka.

p.s. chce tylko sam zderzak wymienic na ten , lampy zostaja ori.

Bedzie pasował tylko lampy w błotnikach beda miec taki efekt

sedan_lift.jpg

Opublikowano

Załozył :wink:

e87d5cedb82f4ed9m.jpg

c605649160cb96b6m.jpg

a do sedana tez podejdzie ten zderzak s-line polift , tez trzeba tylko slizgi zmienic ???? przymierzam sie do kupna takiego zderzaka.

p.s. chce tylko sam zderzak wymienic na ten , lampy zostaja ori.

Bedzie pasował tylko lampy w błotnikach beda miec taki efekt

sedan_lift.jpg

to lipa brzydko to wyglada :( taki duzy przeswit a znowu lampy polift nie podejda pod klape bagaznika :( i jeszcze klape trzeba wymienic + kodowanie lamp TAK??

P.S. czy darady cos z tym zrobic ?? (przerobic)??

Edytowane przez kristof2009

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.