Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przegrzewanie silnika 1.8t AEB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z samochodem. Posiadam a4 1.8 t aeb obecnie jeżdżę bez termostatu po wsadzeniu termostatu silnik się przegrzewa.Jak jest wyjęty to wszystko jest ok.Wymieniałem już dwa razy termostat i na każdym jest tak samo.Mailem wyjęta pompę wody i jest ok. Również miałem odłączoną nagrzewnice i połączone ze sobą rury i wciąż się przegrzewał nie chce się otworzyć termostat dolna rura od chłodnicy jest zimna . Jeździłem bez termostatu przez kilka miesięcy ale zbliża się zima i przydało by się naprawić tę usterkę. Help !!

Opublikowano

jakie miales objawy przegrzewania silnika? wsadz termostat do garnka i gotuj zobacz czy sie otwiera. dziwna sprawa moze masz jakis kanal zatkany. trzeba by zrobic plukanke kanałów silnika ale to trzeba dobrze zrobic zeby nie bylo zatkanego kanalu bo po silniku. do mechanika jesli nie masz za duzo pojecia miejsca bo kanal trzeba i widzy na temat plukania

Opublikowano
  • Autor

sprawdzalem termostat sie otwiera podczas gotowania poza tym pisalem ze wymienialem dwa razy i caly czas tak samo.Silnik gdy ma termostat wsadzony to bardzo szybko sie nagrzewa i temp rosnie i gorny wąż od chłodnicy jest twardy od cisnienia i jak sie nagrzeje to bulgocze

Opublikowano
sprawdzalem termostat sie otwiera podczas gotowania poza tym pisalem ze wymienialem dwa razy i caly czas tak samo.Silnik gdy ma termostat wsadzony to bardzo szybko sie nagrzewa i temp rosnie i gorny wąż od chłodnicy jest twardy od cisnienia i jak sie nagrzeje to bulgocze

Witam moim zdaniem to pompa jest wadliwa na wirniku się obraca

....ja tak miałem.

Opublikowano
  • Autor

miałem wyciągniętą pompe i sprawdzalem wirnik i jest ok mialem cos takiego ok rok temu wyciągnełem termostat pojezdzilem troche bez niego i wsadzilem go spowrotem i bylo wszystko ok.ale teraz to niezadzalalo

Opublikowano

czyli masz cos zatkane nie ma dostatecznego przeplywu na malym obiegu i ci sie gotuje i dlatego bulgocze. musisz zrobic dobra plukanke jesli mowisz ze pompa w porządku.

Opublikowano
  • Autor

tak mialem wyciagnietą pompe wody nie bylo sensu jejwymieniac bo byla dobra

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.