Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z temperaturą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam...

mam problem z temperaturą...mianowicie nie dochodzi nawet do 70...na poczatku myslalem ze to termostat niestety po wymianie dalej to samo...zauwazylem ze wiatrak na chlodnicy chodzi mi caly czas i podejrzewam ze to przez niego temperatura nie wzrasta...moze mi ktos powiedziec czy wiatrak na chlodnicy powinien sie krecic od razu po wlaczeniu silnika czy dopiero jak sie ciecz chlodzaca nagrzeje...jesli nie to co jest nie tak....czujnik?? jesli tak to ktroy jest odpowiedzialny za wlaczanie sie wiatraka??dodam ze pol roku temu wymienialem czujnik ktory pokazywal temp na blacie i wszystko dzialao przez jakis czas a teraz znowu cos nie tak... nie wiem juz??

jakies sugestie??

dzieki

Opublikowano

Jeśli masz na wiscozie to tak ....możesz go sprawdzić tylko ostrożnie łapiąc za niego lub jakoś inaczej na zimnym silniku pod czas pracy. powinien dać się zatrzymać i chodzic tak bezwladnie... na gorącym go nie zatrzymasz. i lepiej nie prubuj ..

Ja u siebie bez problemu go zatrzymam. na zimnym bo na ciepłym to ile masz obrotów tyle on ma u mnie tak jest...

Ten wiatrat ma tzw sprzeglo wiscotyczne które pod czas temperatury zasprzegła sie...

Opublikowano

na jaki termostat wymieniłeś?

Wahler Behr czy jakiś inny wynalazek?

Termostat najlepiej kupić w ASO.

Czasami i nowy jest uszkodzony i przepuszcza.

Opublikowano
  • Autor

termostat wahlera kupilem...jutro sprawdze stary ale podejrzewam ze bedzie dobry

po wymianie mam takie same objawy jak przed...

dalej nie uzyskalem odpowiedzi ktory czujnik odpowiada za wlaczanie sie wentylatora bo chodzi caly casz

załącza sie od razu po wlaczeniu silnika achyba nie powiniwn ?? :D

Opublikowano

wiskoza krecic sie musi caly czas a ten maly wiatrak to sie zalacza jak sie klime odpali to sie u mnie nigdy nie kreci sie

Opublikowano
  • Autor

czyli wiatrak sie ma krecic caly czas ??

to musze sprawdzic termostat

a czy czujnik temp cieczy chlodzacej podaje dane na klimatronik i licznik??czy maja osobne czujniki??

Opublikowano

tak musi sie krecic. sprawdz czy na zimnym silniku mozesz zatrzymac reka ten wiatrak.

Opublikowano

klaudek bys sobie darowal ten spam.

Opublikowano

I jak doszedles z tym już czemu tak jest?

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie nie....jutro sprawdzam termostat i jesli bedzie sprawny to sprobuje z czujnikiem

ale przed czujnikiem jescze raz odpowietrze uklad moze to cos da

sam juz nie wiem :(

Opublikowano

a termostat kupiłeś ori?? węże jakie na chłodnicy?? górny gorący dolny powinien być letni nie zimny jak coś mam ori czujnik na podmiankę jak byś chciałsprawdzić.. 4 pin

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

wisco chodzi cały czas na zimnym silniku zatrzyamsz ręką na rozgrzanym już nie i słcyhać taki wir powietrza

Opublikowano
  • Autor

spoko

odezwe sie w tygodniu to sie umowimy

dzieki

pzdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.