Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zegary z polifta do przedlifta ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie czy podejdą zegary z polifta do przedlifta? chodzi że o to że mam audi a4 b5 z 96 a chciałbym wstawić te zegary z 2 dodatkowymi mniejszymi zegarami po boku i z termometrem i mam pytanie czy wtyczki podpasują i wszystko będzie hulać czy te dodatkowe zegary i termometr nie będą działać :)?

Opublikowano
Witam mam pytanie czy podejdą zegary z polifta do przedlifta? chodzi że o to że mam audi a4 b5 z 96 a chciałbym wstawić te zegary z 2 dodatkowymi mniejszymi zegarami po boku i z termometrem i mam pytanie czy wtyczki podpasują i wszystko będzie hulać czy te dodatkowe zegary i termometr nie będą działać :)?

a jakie masz zegary na tą chwilę ? teoretycznie można aczkolwiek jak gadałem z moim ziomem który mi robić będzie zegary że trzeba po prostu dodatkowe sondy podłączyć czy coś takiego

Opublikowano

Jeśli Ci chodzi o zegary z polifta bez fis to owszem można lecz termometr który znajduje się na środku zegarów posiada czujnik temperatury który zamontowany jest w okolicach chłodnicy na belce wiec bedziesz musiał takze ten czujnik dokupić. Zatem powodzenia w montażu bedzie chulać :wink:

Opublikowano
Jeśli Ci chodzi o zegary z polifta bez fis to owszem można lecz termometr który znajduje się na środku zegarów posiada czujnik temperatury który zamontowany jest w okolicach chłodnicy na belce wiec bedziesz musiał takze ten czujnik dokupić. Zatem powodzenia w montażu bedzie chulać :wink:

ja u siebie będę montować z fisem :)

Opublikowano

Jeśli dobrze pamiętam to w zegarach przedliftowych jak sam rozkręcałem swój to miałem tylko dwa wtyki po lewej i po prawej pinowe. Natomiast w zegarach z fisem sa 3 wtyki pinowe wiec na środku jeden dochodzi a nie widziałem tam wolnej wtyczki więc jak to tam trzeba zrobić trzeba pokombinowac. Może ktoś inny zna konkrety? :wink:

Forumowicze pomoże ktoś jakto jest z montowaniem zegarków z fisem do przedlifta ? :hi:

Opublikowano

czasami wystarczy torche poszukac panowie... jest juz o tym temat...

w ktorym jest wszystko bardzo dobrze i szeczegolowo opisane.. :)

tu jest wystarczajaca lektur a :)

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/

Opublikowano
czasami wystarczy torche poszukac panowie... jest juz o tym temat...

w ktorym jest wszystko bardzo dobrze i szeczegolowo opisane.. :)

tu jest wystarczajaca lektur a :)

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/

lektura dobra :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.