Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Matysss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Matysss

  1. Matysss opublikował(a) temat w 1.8
    Witam mam takie problem silnik 1,8t GDZY JEST ZIMNY PRZY mocnym dodaniu gazu zaczyna nim trzepać i gaśnie później ma ciężko odpalić trzeba troche poczekać by odpalić , co to może być ???
  2. nie wiem czy mi się chce w to bawić już tyle pieniędzy w to auto wsadziłem...
  3. ale jak potem z dopasowaniem błotnika ?
  4. błotnik ?? ale to tą osłone plastikową czy całe nadkole ??
  5. chodzi o tą obudowę filtra ? ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- obudowe usadziłem na sylikonie i dalej to samo...
  6. Panowie ja mam wode notorycznie po stronie pasażera już nie mam pomysłu kanały przetkane , szyberdach też , filt kabinowy na nowo usadziłem dalej to samo mokro... już trace nadzieje ..
  7. Witam mam taki problem a mianowicie z centralnym zamkiem gdy zamykam kluczykiem drzwi kierowcy to tylko one się zamykają gdy zamykam od strony pasażera to wszystkie się ładnie zamykają , problem występuje nie zawsze ale przeważnie dodam że zamknąć z pilota się nie da muszę zamykać ręcznie kluczykiem i włączać alarm otworzyć się da z pilota bez problemu dodam że gdy otwieram drzwi od kierowcy zdarza się że lampka w środku się nie zapala nie wiem czy to wina jakiegoś czujnika czy co proszę o pomoc
  8. a jak założe ten dystans to starczą śruby 4.5cm ?
  9. no to lipa bo mam ale długość ale 35mm śruby miałem na nich przykręcone 17 z ET 35 teraz niby koło 18 i ET 40 ale z dystansami te 35mm będą za krótki no chyba że bez dystansów wsadze to powinno być git ---------- Post dopisany 28-02-2013 at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 12:46 ---------- Mierzyłem jeśli włoże śrube w felge to wystaje 2,4cm więc powinno starczyć ?? a jak założe dystans to wchodzi 9mm więc tu troche mało ale bez dystansu 2.4cm więc spoko ?
  10. Witam mam pytanie posiadam felgi o ET 40 plus dystans 1,5cm i moje pytanie jakie długie śruby powinny być wkręcone ??
  11. Lampy DEPO , drzwi były nie domknięte!!! , a progi są na wiosne w planach ale okej wasza opinia mam ją w d*pie szczerze i dzięki za pomoc...
  12. Witam mam takie pytanko czy ktoś malował tym lakierem felgi czy się spisuje i jaki daje efekt ?
  13. one idą to wyjebania i wchodzą za nie z S-lina tylko po prostu chodzi mi czy czarna felga będzie pasować
  14. Sugerujesz że moje auto nie wygląda ??
  15. Czemu żałował ? ---------- Post dopisany 25-12-2012 at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 21:15 ---------- Panowie doradzie czy te środki felg na czarno reszta w polerce czy zostawić je srebrne i reszta w polerce bo chce zacząć malować je i nie wiem co robić dylemat jak cholera (((
  16. a d*pa jednak środek robie czarny , śrubki na około polerka , rant polerka i stożek w środku polerka mam nadzieje że będzie dobrze
  17. oki to dzięki a to normalne że w zimie mam wyciek jego ?? bo podobno jakiś odpad się wytarza i ciśnienie troszke wywala jak by
  18. no czerwonawa troche taka ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- a ze skrzyni na bank nie bo dopiero była robiona a w tamtym roku jak nie była robiona to to samo było wiec nie skrzynia ---------- Post dopisany 23-12-2012 at 06:26 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2012 at 22:12 ---------- no rzeczywiście od tamtej zimy minimalnie mi ubyło płynu wspomagania mam pytanie jaki tam płyn dolać jest jakiś uniwersalny którego można mieszać czy musze wymienić na nowy ??
  19. całą konsole i tunel tzn tam to wszystko koło gałki zmiant biegów
  20. Witam mam pewnien problem mam audi a4 b5 1.8 125km benzyna i mam taki problem że tamtej zimy miałem wyciek oleistej substancji gdzieś jak by z silnika lub skrzyni gdy zrobiło sie ciepło wycieków było brak ale zawiozłem auto do mechanika , mechanik nic nie zauważył przy okazji nie dawno robiłem sprzęgło , i teraz kolejna zima i wyciek znów się pojawił mały co to może być bo jest to dosyć dziwne.. że tylko jak jest zima
  21. Witam mam pytanie czy ktoś ciągał atrape konsoli i tunelu bo chciałbym sobie to obkleić w Carbonie i potrzebuje to zdemontować jak ktoś może podać jakieś wskazówki jak to jest mocowane to poprosze
  22. a noc tak ale wiesz może i wytrzymać 100tys czy 200tys na to nie ma reguły ;P
  23. czy ja wiem czy przepłaciłem ty za 60 tys znowu możesz mieć do wymiany dwumas a mi już to nie grozi więc nie żałuje a różnicy praktycznie nie ma na - bo amortyzacja przejmuje tarcze sprzęgła która ma spręzyny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.