Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż navi VW Navi-System VW MFD2 w VW T5


tomaszw

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, czy ktos mi podpowie w tym temacie, fura to golas z 2006r, niby multivan, ale wzgledem okablowania to mizernie, było jakieś radio na zwykłe iso. Teraz chce założyć tego RNSa. Czy nie lepej kupić całą wiązkę z jakiegoś rozbitka niż bawić sie w uzbrajanie? Może ktoś z Lubelskiego pomoże to ogarnąć, bo tam samochód stoi i postoi pewnie do wiosny.

Mam radio:

2750100126.jpg

<br /><br />

a to chyba VW MFD2 czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem podobny temat w Passacie z 2006r który wyjechał z salonu z radiem sony. Okazało się że fabryka wyposażyła Paska w złącze ISO2 z wszystkimi potrzebnymi sygnałami. A w salonie tylko dołożyli przejściówkę z iso2 na iso. jedyne co zostało to podpięcie anteny GPS. Kupiłem uniwersalną i zamontowałem za zegarami w desce rozdzielczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vw2.jpg

<br /><br />

tak to wyglada w nim.

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

Na pewno musze kupić

Adapter antenowy FM VW MFD-2 MFD2 RNS-2 RNS2 (2585077295) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Przejściówka ISO1 na ISO2 VW MFD-2 MFD2 Quadlock (2704685160) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy cos takiego i miec nadzieje ze w VW są podpiete CANy

+antena (ale tu raczej jakas ori na dach)

Czy cos jeszcze na poczatek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze antena GPS i masz komplet. W Pasku było łatwiej. Jak nie będzie CAN w kostce to musisz je podpiąć z zegarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...