Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bus do 15 tys zł


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje busa do 15 tys zł.

Co byscie polecili?

wymagania paka 3m+ do przewozu mebli.

Rozgladałem sie za fiatem ducato, Masterem a takze za nasza produkcja czyli Lublinem III:wink:

kto co uzytkuje , jakie wady i zalety.

z góry dzieki za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z kumplem mamy firme zajmujaca sie montazem mebli i przeprowadzkami.Na początku kupilismy transita jumbo(paka 4m)z silnikem 2,4 TDE na zwyklej pompie 125KM i jezdzilismy nim ponad 3 lata i oprocz pierdół nic sie z nim nie dzialo-polecam z tym silnikem,ale okazał sie za mały wiec zamienilismy go na Mastera z kontenerem z paka 3,5m i narazie miescimy sie do niego,ale niestety co jakis czas wyskakuja jakies problemy z silnikiem i zawieszeniem.To jakis czujnik cisnienia za 1000zl to drazki kierownicze,sworznie wahaczy itp.a oleju dolewam 1l na miesiac przy przebiegu 340tys.Podsumowujac za ta kase polecam transita bo czesci do niego sa relatywnie tanie w porownaniu do sprintera czy wv lt.tylko zastanow sie czy nie bedziesz za chwile potrzebowal kontenera bo sie nie bedziesz mogł pomiescic z meblami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie meble robie od ponad roku. tyle ze pożyczam auto od znajomego. tez transit ale paka 230 cm i np szafy typu komandor wystaja za pake.

konteren zbedny. pracowałem 3 lata w firmie, mieli tam ducato kontenera i zwykle ducato 290 cm paka. kontenerem jezdziło sie tylko po całe formaty płyty.

dzieki za info:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medzik tylko reno master z silnikiem 2.5D bez turbo spalanie okolo dyszki ladnie jest w srodku nie ma sie co zepsuc i jak dobrze podzukasz to kupisz taniej niz za 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U wujka na piekarni same sprintery i jeden lublin który zajmuje aż dwa garaże, bo w jednym stoi lublin a drugi cały części do niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medzik tylko reno master z silnikiem 2.5D bez turbo spalanie okolo dyszki ladnie jest w srodku nie ma sie co zepsuc i jak dobrze podzukasz to kupisz taniej niz za 15

moze byc za 12, bo stawiam ze w najblizsze 2-3 miesiace pewnie z 2-3 K wsadzi sie w takiego:wink: nie oszukujmy sie. auto 10-12 lat. wiec 300-400 tys przelotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysiek miał cos takiego, zanim przesiadł sie na nowego forda...

nie narzekał bo mówi ze pancerne auto ale myślę ze 15 K za 20 letniego busa to przesada:wink:

z praktyki wiem ze policja jak widzi z daleka starszego busa to juz na kontrole zaprasza:naughty:

kumpel ma ducato z 1994 roku... wszystko z nim ok, z zewnątrz tez odmalowany, ale co z nim jadę to zawsze na rutynowa ściągają na bok.

Opel Movano (master) 2.5DTI maxi ladny!! (2755052680) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. cos takiego mysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego polecam Mercedesa 410 tzw. Kaczkę. Ja takim autkiem przekreciłem 1.000.000 km. bez zadnego remontu silnika. Jedyna wada to słaba blacharka ,ale części do niego kosztują grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tym roku komuś właśnie w takich pieniążkach załatwiałem 3 sprintery z niemiec, są nie do zajechania sam też jeżdżę 2,9 td na bliźniaku maszyna ma trochę najechane a nic w niej nie robie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie jezdzilem chyba wszystkimi mercami dostawczymi jakie sa. i to chyba bedzie jak dla ciebie najlepsze rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój padre niedawno zaj... silnik w kaczke, padaczka jakich mało, jak może paść silnik po 950 000km bez remontu?? hehehe

NA poważnie: gdyby nie archaiczne wnętrze jak na dzisiejsze czasy to dobry czołg, mało usterek, tylko rdza po 20 latach...

Teraz tata kupił do tej kaczki silnik od sprintera (silnik ten sam, tylko małe różnice w osprzęcie) z przebiegiem 100tyś km, ja mu powiedziałem żeby teraz zaczął budy szukać, bo ta 40 lat nie pociągnie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem ogladac na mastery z 2000 i 2001 roku...

blacha tragedia.... a przez telefon ,,tak tak blacha ok, zero rdzy'':facepalm:

zycie szukam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Transita i oprócz słabej blachy to samochód naprawde polecam przy przebiegu 700tys praktycznie nic sie nie zepsuło. Teraz mam 2 sprintery ale w tym budżecie nie kupisz. Kup transita będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...