Skocz do zawartości
IGNOROWANY

padł woofer bose


mo2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj mi zaczął harczyć jeden woofer w półce. Ogólnie oba głośniki kupione w zeszłym miesiącu, wiec :kwasny: . Mam pytanko warto go naprawiać ? Jakie są koszta ? Czy szukać używki, ale z tym przy moim szczęściu to różnie bywa...Może są jakieś sensowne zamienniki? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zamienników nic ? Na allegro jest kilka pozycji z dystansami ale wszystkie 4ohm, więc raczej lipa. Używki jednak cięzko dostać :kwasny: Teraz juz wiem, że miałem farta kupując praktycznie na życzenie 2 sztuki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Już odświeżone :wink:

---------- Post dopisany 20-11-2012 at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2012 at 00:16 ----------

Jednak regenearcja :wink: . Zauważyłem odklejoną część kopułki i zamierzam ją skleić na nowo. Mam tylko pytanie co do kleju. Na miejscu posiadam coś takiego CX-80 SILV WELD dwuskładnikowy klej epoksydowy w wygodnej strzykawie dwutłokowej - Sklep internetowy FERRO-MET oferuje profesjonalne zabezpieczenia mienia, drzwi antywłamaniowe, systemy kontroli dostępu - da radę, czy szukać czegoś innego? Tak to wygląda :

P1000781.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy epoksyd nadaje się do klejenia papieru ale jakoś mi te połączenie nie pasuje z cyjanoakrylem też bym nie ryzykował a czym to skleić dobre pytanie ale myślę że najrozsądniej będzie użyć poczciwego butaprenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie jet papier, więc.... Cyjanoakryl zdecydowanie odpada. Kopułka sklejona, jutro testy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ale z tego co wyczytałem to ludzie co robią i regenerują głośniki używają budziola tak jak byś kiedyś na przyszłość potrzebował a mam nadzieje że głośniczek będzie ładnie pukał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie jet papier, więc.... Cyjanoakryl zdecydowanie odpada. Kopułka sklejona, jutro testy :decayed:

I jak, pomogło? :wink: W sumie na próbę mogłeś sprawdzić bez przyklejonej kopułki, czy charczy czy nie, ale jest duże prawdopodobieństwo że odklejona kopułka mogła powodować taki efekt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośnik juz zamontowany i bangla aż miło :decayed: . Oczywiście, że sprawdzałem jak gra bez kopułki. Moje wrodzone nadmierne lenistwo nie pozwala mi na działanie bez uzyskania pozytywnych efektów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...