Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyskakuje bieg wsteczny


wojtekz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj już powtórnie zdarzyła mi się sytuacja cofam na lekkim wzniesieniu i z tego ni z owego wyskakuje mi bieg wsteczny - nawet nie dotykam gałki sama wyskakuje.

Powiedzcie mi co to może być i jak to zdiagnozować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkałem się z takim czymś kiedyś w b6 kolegi tylko tam wyskakiwała czwórka - po niedługim czasie gdy to się zaczęło padła skrzynia całkiem ...oczywiście nie chcę cię straszyć bo to może całkiem coś innego ale miej na uwadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ladnie, a powiedz mi jak taka skrzynia padnie to to sie dzieje jakos powoli i daje jakies symptomy, czy calkiem niespodziewanie pada nagle i juz koniec? Pytam bo mnie kilkutysieczna trasa zagraniczna czeka niedlugo i lekko boje sie jechac. Zaczyna mnie troche zniechecac marka Audi, auto za niemałe pieniądze a tu na dzien dobry feler z napędem pompy teraz skrzynia coś sie dzieje a mialem wczesniej passata b5 to normalnie był aż do znudzenia bezawaryjny samochód poprostu nic mi się w nim nie działo.

Dobra, czy może ktoś polecić mi jakichś szpecy od skrzyń biegów którzy by mi to zdiagnozowali i ewentaulnie wymienili skrzynie?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ladnie, a powiedz mi jak taka skrzynia padnie to to sie dzieje jakos powoli i daje jakies symptomy, czy calkiem niespodziewanie pada nagle i juz koniec? Pytam bo mnie kilkutysieczna trasa zagraniczna czeka niedlugo i lekko boje sie jechac. Zaczyna mnie troche zniechecac marka Audi, auto za niemałe pieniądze a tu na dzien dobry feler z napędem pompy teraz skrzynia coś sie dzieje a mialem wczesniej passata b5 to normalnie był aż do znudzenia bezawaryjny samochód poprostu nic mi się w nim nie działo.

Dobra, czy może ktoś polecić mi jakichś szpecy od skrzyń biegów którzy by mi to zdiagnozowali i ewentaulnie wymienili skrzynie?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Słuchaj narazie sobie głowy nie zawracaj i obserwuj - może źle wbiłeś ten wsteczny że ci raz wyskoczył - ważne że biegi do przodu nie wyskakują :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie, coś jest nie tak z ta skrzynią lub jakimś jej elementem, bo w czwartym biegu też zauważyłem że po jego wbiciu nie siedzi on tak stabilnie jak w przypadku wbijania innych biegow, tak jakby lekko po wbiciu tej czwórki lekko gałka pracowała w tym miejscu. No całe szczęście że biegi w przód nie wyskakują.

A ile kosztuje skrzynia i jej wymiana ? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...