Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Monitor tft


bebos

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o radę.

Napaliłem się na kamerę cofania, ale monitory, które są do nich dołączone nie wyglądają najlepiej. Chciałbym kupic monitor 7" tft

tft.jpg

i zamontować go w podsufitce za przełącznikiem oświetlenia wnętrza ( na tym skosie)

podsufitka.jpg

Monitor 7" za 150 zł z ramką montażową także będzie ładnie wpasowany. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh :D trochę wyżej niż w lusterko :D. Sam już nie wiem, czy to montować :D. Myślałem ze będzie można podłączyć jakiś odtwarzacz i puścić jakiś film. Już mi przechodzi bo monitor za 150 zł nie będzie dobry, a za każdym razem jak będę włączał wsteczny to będę musiał go włączyć :facepalm: bo nie ma opcji włączania przy włączaniu kamery :kwasny:. Szkoda, że nie mam kasy na konsole i radio 2 din :D.

Dzięki za tak wielkie zainteresowanie :kox:.

Zainwestuje chyba w nowe lampy i zderzaki :decayed: Może Plastidip na felgi :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym na twoim miejscu zainstalowal czujniki i sam sygnal dzwiekowy jesli juz chcesz bo te wszystkie monitorki lustereczka allegrowe wygladaja troche tandetnie :decayed: no chyba ze lubisz takie gadzety to mozna sie w to bawic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odgrzewam kotleta.

Oto kilka fotek jak prezentuje się monitorek. Dorzuciłem jeszcze do tego tuner DVBT za 100 zł (zamontowany za schowkiem z możliwością podpięcia urządzenia USB z filmami muzyką itp.) + zasilacz do htc 2A na wyjściu + mała antena na szybkę. W Wawie telewizja ładnie śmiga. Oczywiście do oglądania tylko przez pasażerów z tylnej kanapy :D (kwestia bezpieczeństwa :decayed: ). Nie ma co ukrywać, że oglądanie z przednich foteli napina trochę mięśnie karku :D. Planuje jeszcze kamerkę cofania, ale nie mogę namierzyć takiej pod oświetlenie tablicy.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz kolego jakies fotostory czy cos to wrzucaj w zrob to sam z dokladnym opisem, napewno nie jeden forumowicz sie skusi ;) wyglada lux :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna rzecz i dobrze to wygląda :wink: teraz tylko kamerkę cofania jeszcze pod to i będzie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...