Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z rozrusznikiem. Audi a4 1.9 tdi z roku 2004


tomtom838

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry,Witam wszystkich.

Szukam pomocy w ustaleniu przyczyny usterki w moim samochodzie. Jest to Audi a4 1.9 tdi z roku 2004. Opisze po krotce o co chodzi.

Po powrocie ze spaceru samochod nie chcial odpalic. Po przekreceniu kluczyka na pozycje "zaplon" slychac jedynie "tyk" i rozrusznik nie kreci.Dodam ze wedlug mnie bateria jest naladowana gdyz po włączeniu klimatyzacji, swiateł i radia przy opuszczaniu wszytkich szyb swiatla nawet nie przygasly (przy zgaszonym silniku). Myslem ze moze rozrusznik sie zawiesil niestety stukanie łomem nie pomoglo.Na początku po odpaluniu na pych wszystkie kontrolki gasły, na drugi dzien po odpaleniu na pych kontrolka od akumulatora caly czas sie swieci. Czy jest to wina rozrusznika?? Czas na wymiane czy moze jakiegos kable czy moze jeszcze cos innego? Jak ustalic prefix. dziekuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy kable mają dobre styki czy niema rdzy czy cos. mialem tak w kilku samochodach przeczyscilem wszystko dokładnie papierem ściernym i działa . taka moja podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mechanik powiedzial wstepnie ze to najprawdopodobniej szczotki,mam nadzieje ze tak bedzie. Niestety dopiero w srode sie wyjasni:)

---------- Post dopisany 18-11-2012 at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2012 at 22:53 ----------

Okazało sie ze kabel od rozrusznika poprostu pekl,mieliscie racje,rozrusznik zostaje bez wymiany:)Dzieki za zainteresowanie tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...