Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] 2.5 v6 TDI QUATTRO z pod Tarnowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich a oto jak wygladały moje klocki lego jakies 2 tygodnie temu powoli mój zielonooki potworek powraca do uzywalności po spotkaniu z oplem tigrą ....... niestety poległa

Przodzik bez stanika :)

9647b8720f7636b4.jpg

Poskladana audiolaka do kupy

3b6080d985810cbc.jpg

Z nowymi ślepkami

f3dfa83a8c1c93bc.jpg

Leflektory od sonara + zestaw xenon narazie tylko taka jedyna modyfikacja

....... remont silnika na koszt ubezpieczyciela :)

Postaram się wpstryknąc fotki jak tylko stanie na szosie

Opublikowano

Nie wiem czy bedziesz zadowolony z sonarów :mysli:

ładny kolorek auta :th:

Opublikowano

no i zamieniles siekierke na kijek ( reflektory )

z tym ze Valeo ktore miales byly naprawde dobre a sonary to lipa ... zreszta wystarczy poczytac na forum i samemu sie przekonac po czasie ... wiec rzycze szybkiego powrotu do Valeo lub FK/Depo

co do audi to pokaz wiecej zdjec i opis jakis daj

Opublikowano

no i zamieniles siekierke na kijek ( reflektory )

z tym ze Valeo ktore miales byly naprawde dobre a sonary to lipa ... zreszta wystarczy poczytac na forum i samemu sie przekonac po czasie ... wiec rzycze szybkiego powrotu do Valeo lub FK/Depo

co do audi to pokaz wiecej zdjec i opis jakis daj

Zgadzam sie co do Sonarow. Jednak spojrz na rok auta.. :wink4: (bo pewnie miales na mysli zespolone) :tongue4:

Opublikowano

aaa no ... myslalem ze to polift ( sam nie wiem czemu ) ;P hehe no dobra ... tak czy siak lepiej by bylo zeby tam byly dobre lampy czyli valeo, ewentualnie fk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak to się mówi mądry polak po szkodzie :) Narazie pojeżdze na sonarkach jak coś wykukam to zamienie odrazu na valeo chyba

Co do koloru to jest ciemna zieleń perłowa a maskę i zderzak dorwałem od anglika w takim kolorze [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2008, 20:51 _________________________________________________Udało mi się wysupłac stare zdiątka mojej żaby w czwartek odebranie oficjalne z warsztatu więc dorobie nowe fotki :)

f8aa363dd5ee05b6.jpg

71111b4fff88bdde.jpg

Wersja żaby standartowa 2.5 TDI V6 Quattro na 15

Folele podgrzewane

Klimatronic

Czujki cofania

Wykończenie czarno karbonowe

Silnik nie rasowany chyba 150 KM

Poprzedni właściciel wyobijał go z każdej strony

Po wizycie u blacharza udało mi się:

Zmienic kółka na 16 " + fulda progresiwo

Zmieniłem slepka na sonary + xenon (bez komentarzy) :)

Kompletny remont silnika

Wyszpachlowany i pomalowany

Jeżeli fundusz pozwoli zmiana foteli na skórzane i takie jeszcze drobne kosmetyczne odrobinki

Opublikowano

ile zaplaciles za remont ? wymieniales walki rozrzadu krzywki koniki hydraulika ? Regeneracja u Świątka czy na wlasna ręke ?

Opublikowano
  • Autor

Wiesz nie mam pojęcia jeszcze ile będzie mnie to kosztowało ale będę wiedział ile czesci kosztowaly i co robili na jutro

Opublikowano

omg..... to chyba wtopka....Jak robiles waleczki to wylacznie sie je oddaje Panu Świątkowi....

Opublikowano
  • Autor
:) dowiedziałem się że nie robili wałeczków bo stan prawie idealny był ...... wymianie uległa klawiaturka , nowe pokrywy uszczelki wszędzie , wtryski , rozrząd kompletny , wymiana odmy wymiana wszelakich węzyków, chłodnic nowe wisco , koło dwumasowe , pompa z modułem abs pełną rozpiskę dostane w poniedziałek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.