Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5...] srebne marzenie 1.8T ^ ^ pare fotek z wiosny ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! :hi:

Chcialbym przedstawic moj nowy nabytek audi a4 b5 1,8 T 95r.

Autko jak narazie stoi prawie seryjne, oprucz felg 17'' aluett.

Co do wyposazenia to tez szalu nie ma bo jest wyposazona tylko w ele szyby, lusterka, szyber, centralny i domykanie szyb i szybru z kluczyka i niestety kaseciaka ;p

Bylo to moja wymarzone auto z tym silnikiem, wiec nie zwracalem zbytnio uwagi na kolor, wyposazenie ani na rocznik. Liczyl sie jedynie dobry stan silnika jak i zeby nie byla obita jak wiadro ... Jak narazie nie moge narzekac. :banan:

co do modow to w planach jest :

-zakup przednich lamp - jest

-sportowy zawiach (nie styklo na gwincior;p) - jest

-wydech

-nowe alu (najlepiej patelnia z merca), a narazie te 17 sie wrzuci w jakis kolor. Myslalem zeby rant w poler a srodek w bardzo jasny niebieski-auto kolor srebny

-radio- jest

-glosniki - 50/50

-pare wlep

-tylne lampy ala usa

-białe boczne kierunki

-jak starczy kaski to moze nowa mapa na plus mocy :naughty:

-przemalowanie emblematow na czarny polysk

-marzy sie gril z s4, bo grill bez znaczka troche agro nie ?

- pewnie jeszcze cos do glowy wpadnie !

ps. narazie nie mam jak wrzucic fotek, ale odrazu jak bede mial mozliwosc to to zrobie ;d

---------- Post dopisany 18-11-2012 at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 13:35 ----------

zamiast patelni z merca skusilem sie na cos takiego 2770160714.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl :naughty:

co Wy na to ?

auto odebrane od mechanika, wkoncu wpadlo pare fot. Niestety z telefonu . . . Tak sie prezentuje moja KOZA :

DSC_0029.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

DSC_0025.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

DSC_0027.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

DSC_0023.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

wiosna przyszła więc trzeba by sie zabierać za modzenie :naughty:

-wrzucenie 'nowego' zawieszenie ; - 30 mm gdzies, niestety fotek brak z zakladania . . .

-najpierw wpadły nowe zaroweczki podswietlenia rejestracji ;

DSC_0064.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

-trzeba bylo cos zrobic zeby auto delikatnie grało:

IMG_0433.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

IMG_0435.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

IMG_0438.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

-przyszly białe kierunki boczne ;

DSC_0119.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

-lampy tyl, ofkors ori polift, dzieki bej

DSC_0120.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

-a dzis zdecydowalem sie na wrzucenie alumek odkupionych od Gracjan'a. Pare foteczek ( zawias -30mm, felgi trzeba by przepolerowac jeszcze raz ) ;

DSC_0124.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

DSC_0125.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

DSC_0127.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

DSC_0129.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

-teraz czekam na klubowe ramki, oraz zaczynam polowanie na przednie lampy po lifcie :wink:

Opublikowano

jakieś fotki wklej bo jak mamy ocenić coś jak tego nie widzimy :whistling: co do felg to są ładne ale musi być odpowiednia gleba do nich :decayed:

Opublikowano
  • Autor

fotki pojawia sie w srode, bo dopiero wtedy odbieram auto od mechanika . . . Niestety przyszedl czas na tarcze i klocki :kwasny:

Opublikowano

Takie rzeczy się robi u siebie w domu a nie prowadzi do mechanika :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

niestety nie mam warunkow, pod blokiem ciezko majstrowac ;p

---------- Post dopisany 27-11-2012 at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2012 at 10:14 ----------

autko odebrane, fotki niestety z telefonu . . .

Opublikowano

spoko autko tylko te lampy:kwasny: no te felgi konkretne będą za***iście wyglądać na samochodzie:slina:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

lampy oczywiscie wpadna z polifta :naughty: ale to dopiero na wiosne . . .

---------- Post dopisany 13-04-2013 at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2012 at 10:36 ----------

wpadło pare nowych foteczek :wink:

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.