Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNS-e problem z wentylatorem


hidden22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem nie wiem czy tak powinno byc czy nie dlatego psize na forum :) podlaczylem dzisiaj RNS-e i zdaje mi sie ze dlugo cos chodzi wentylator, jak zamkne auto z pilota to wentylator po chwili wylacza sie a jak otowrze auto to zacza sie i chodzi...czy tak powinno byc? co to moze byc prosil bym o szybka odpowiedz...czy moze to wina ze kodowania nie zmienilem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha a idzie to jakos zmienic? bo np jak nie zamkne auta to wentylator chodzi ok 10 min chyba idzie skrocic ten czas jakos czy cos? i zeby np wentylator nie zalaczal sie w czasie kiedy otworze centralny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czy to czasami nie rozladuje szybko aka... jest jesczze problem rns-e wszystko ladnie chodzi wyswietlacz ok itd nie ma zadnych kresek itd, lecz gdy otowrze drzwi i po kilku min wyalczy sie ten wentylatorek to wyswietlacz jest ciemny, a gdy zamkne kluczykiem auto to po tych ok 60sek wyswietlacz wygalda tak Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - f0bc849ce64a9.jpg co to mzoe byc?

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

koledzy a jak to jest u was mial ktos podobny problem? jak u was te wiatraczki chodza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak mialem wiatrak chodzil caly czas,dopiero kodowanie pomoglo ,bo navi podlaczona przez plug&play a to nie wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...